Apple, cihazları için resmi şarj cihazları yapar ve en özel tip, MagSafe uyumluluğuna sahip olanlardır. iPhone’unuz ve/veya Apple Watch’ınız için bir MagSafe şarj cihazı satın almak için iyi bir fırsat bekliyorsanız, Amazon’un şu anda hepsini makul indirimlerle sattığını duymaktan mutlu olursunuz.

Apple MagSafe Şarj Cihazı

Bu, Apple’ın tüm resmi MagSafe şarj cihazları arasında en kolay ve en uygun fiyatlı seçenektir. Anında iPhone’unuzun arkasına oturan bir disk şeklinde gelir (iPhone 12 ve daha yenisi) ve yaklaşık 15 W ile şarj eder. Tek dezavantajı, kablonun sadece 1 m uzunluğunda olmasıdır, bu nedenle elektrik prizinden çok uzağa gidemezsiniz. Bunun dışında, özellikle Amazon’dan gelen bu %23 indirimle, bankayı bozmak istemiyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Apple MagSafe Pil Paketi

Kabul edelim, herhangi bir kablosu varsa, gerçekten kablosuz şarj değildir. Ekstra taşınabilirliğin yanı sıra, Apple MagSafe Pil Paketini satın almaya karar verirseniz, kablolardan da kurtulursunuz; bu paket genellikle yaklaşık 100 ABD Doları tutarındadır, ancak Amazon’un %14 indirimi sayesinde şu anda yaklaşık 15 ABD Doları daha ucuzdur. Tıpkı Puck ve Apple’ın diğer resmi MagSafe şarj cihazlarında olduğu gibi, bu güç bankası iPhone’unuzu 15W’a kadar güçlendirebilir.

Apple MagSafe Duo

Bir yetkili almak istiyorsanız bu mükemmel bir seçimdir. iPhone’unuzu ve Apple Watch’unuzu aynı anda şarj edecek Apple şarj cihazı. Daha küçük bir form faktörü elde etmek için kendi üzerine katlanabilecek şekilde taşınabilir ve kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır. AirPod’ları şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Normalde, bu sandviç şarj cihazı için 129$ ödemeniz gerekirdi, ancak Amazon şu anda fiyatını 100$’ın altına indirdi, bu yüzden eğer düşünüyorsanız bir tane satın almanın tam zamanı!telefon-1