Ev İnterneti, şüphesiz son 12 ayda T-Mobile’ın en hızlı büyüyen hizmeti olmuştur. bölgesel kullanılabilirlik açısından ve abone sayıları söz konusu olduğunda, ancak “Taşıyıcı Olmayan” kesinlikle defne üzerinde durmuyor, bunun yerine sürekli olarak Comcast ve Charter gibi geniş bant endüstrisi devleriyle olan boşluğu daha da kapatmanın yeni yollarını arıyor.

bu en son böyle hareket Söz konusu rakiplerden mümkün olduğu kadar çok müşteriyi kaçırmayı amaçlayan T-Mobile 5G Ev İnternet erişiminin zaten inanılmaz derecede rekabetçi olan fiyatının yarın ayda kesinlikle rakipsiz 25$’a düştüğünü görecek… önemli bir koşul altında.

Endişelenmeyin, çok dolambaçlı veya başınızı ağrıtacak bir şey değil ve geçmişte T-Mo’nun rakipleri tarafından sunulan benzer anlaşmaların büyük çoğunluğunun aksine, bu sıcak yeni tatil promosyonu hem yeni hem de mevcut (ses) müşteriler için iyi.

Aylık 50 $ fiyatını yarıya indirmek için böyle bir hesaba 5G Ev İnternet hizmeti eklemeniz gerekecek ve temel kısıtlama, söz konusu hızlı büyüyen ağın mevcut kullanıcılarının yanı sıra hizmeti geçmişte deneyenleri hariç tutuyor. son 30 gün içinde herhangi bir zamanda onu terk etti.

Bunun ötesinde, hemen hemen her şey mümkün ve hayır, büyük pakete hak kazanmak için Magenta’nın daha pahalı kablosuz planlarından birine abone olmanıza gerek yok. ömür Evde internet indirimi. Evet, katil anlaşma görünüşe göre operatörün Fiyat Kilidi politikası tarafından kapsanıyor ve bu da aylık fiyatınızı kalıcı olarak 25 dolara (Otomatik ödeme ile) kilitliyor.

Ayda 25 dolarınız için tam olarak ne alacaksınız? Temel olarak ücretsiz ve kurulumu son derece kolay bir cihaz da dahil olmak üzere evde yüksek hızlı internet erişimi için ihtiyacınız olan her şey. 5G Ağ Geçidi cihazı ve hiçbir şekilde veri sınırı yok.telefon-1