Çin medyasına atıfta bulunan Chinese Automobiles’e göre, Jetour T-1 SUV’nin ön satışlarının önümüzdeki yıl Nisan ayında başlaması bekleniyor. Çin’de 21.000 $ ile 29.000 $ arasında fiyatlandırılacak. Aynı zamanda, model şu anda halka açık yollarda deniz denemelerinden geçiyor.SUV için akıllı bir dört tekerlekten çekiş sistemi ve uyarlanabilir süspansiyon mevcut olacak. Enerji santrali 1.6 ve 2 litrelik ACTECO motorlara dayanacak. Ayrıca şarj edilebilir olması da bekleniyor. Plug-in hibrit varyant için Jetour, 100 km’de 1 litre yakıt tüketimi ve 1.000 km menzil sözü verdi. 2 litrelik motora sahip versiyon, yeni bir Chery 8 bantlı tork konvertörü alacak.

SUV Jetour T-1 çerçevesi için adlandırılmış fiyatlar.  Araba Rusya'da görünecek

SUV Jetour T-1 çerçevesi için adlandırılmış fiyatlar.  Araba Rusya'da görünecek

5 kişilik versiyonun uzunluğu 4,8 metre, 7 kişilik T-1’in gövde uzunluğu ise 4,95 metre olacak. Yenilik, Ford Bronco, Tank 300, Land Rover Defender ile rekabet etmelidir.

Paparazzi, arabanın yüksekliğinin yaklaşık 1,9 m olduğunu ve yerden yüksekliğin 260 mm’ye ulaşabileceğini doğruladı. Aynı zamanda, araba 255/60 R19 lastiklerini aldı. Muhtemelen, daha küçük tekerleklerle yerden yükseklik azalacaktır.

SUV Jetour T-1 çerçevesi için adlandırılmış fiyatlar.  Araba Rusya'da görünecek

İç mekanın tek fotoğrafına bakılırsa, bu, Omoda C5’teki gibi bir vites kolu olan Chery QQ Unbounded Pro’dan bir direksiyon simidi olan büyük bir merkezi ekranın göze çarptığı son sürüm değil.

Jetour T-1 şasi SUV’nin Rusya Federasyonu ve Kazakistan’ı öncelikli pazarlarından biri olarak belirlediği için Rusya’da da görünmesi bekleniyor.genel-22