Karmaşık kurumsal işlemleri görselleştiren bir platform olan StructureFlow, Venrex liderliğindeki A Serisi öncesi 3,5 milyon dolarlık (2,9 milyon sterlin) bir turu kapattı.

Londra merkezli StructureFlow, ağırlıklı olarak hukuk endüstrisinde kullanılmaktadır. Şirket, anlaşma görüşmeleri, haritalama işlemleri ve sunumlar amacıyla kurumsal iletişimi kolaylaştırmak için kurulmuştur.

Şirket, basitleştirilmiş görsellerin karmaşık anlaşmalar üzerinde çalışmayı kolaylaştırarak personel yıpranmasını azalttığını iddia ediyor. Yazılım, Londra şirketlerinin ‘Magic Circle’ının üç üyesi de dahil olmak üzere büyük hukuk firmaları tarafından halihazırda kullanılıyor.

“Son derece zorlu bir ortamda önemli miktarda finansman sağladığımız için heyecanlıyız. Güçlü ilgi ve vizyon gücümüz ileri görüşlü yatırımcıları cezbetti,” dedi StructureFlow kurucusu ve CEO’su Tim Follett.

“İnsanların karmaşık anlaşmalar üzerinde çalışma şeklini değiştirene ve sektörü yoğun metinlerden daha görsel çalışma yöntemlerine taşıyana kadar dinlenmeyeceğiz.”

Venrex’ten Tilly Fleming şunları söyledi: “Tim, StructureFlow’un çözmeye çalıştığı sorunu ilk elden deneyimledi; bu, Revolut, Rippling ve Charlotte Tilbury’deki kurucularda gördüğümüz alan uzmanlığından farklı değil. Benzer ölçekte bir iş kurabileceğini düşünüyoruz.”

StructureFlow için yapılan son nakit artışı, şirketin topladığı toplam tutarı 8 milyon dolara (6,7 milyon sterlin) çıkardı.genel-11