Sonic the Hedgehog ve arkadaşları bir korsan gemisinde.

Selam, Sonic!
resim: Netflix

Sega’nın hızlı kahramanının hayranları için Noel biraz erken geliyor: yeni seri sonik başbakan 15 Aralık’ta geliyor Netflixve kirpi alacak bir macerada birden fazla evrende– veya şovun adıyla “Shattervese”. io9’da bugün paylaşılacak bazı özel fotoğraflar var!

İlk olarak, şov için genişletilmiş bir özet:

“Kirpi Sonic her şeyi daha önce gördüğünü sanıyor ama Dr. Eggman’la yaptığı son çatışma Paradox Prism’ı paramparça ettiğinde, zaman ve uzayda dönerek hayatının macerasına atılıyor. Sonic, Shatterverse’in tuhaf yeni dünyalarında hızla ilerlerken, Green Hill’deki evine dönmesine yardımcı olması için Tails, Rouge, Amy ve Knuckles’ın tanıdık yüzlerini arar. Tek bir sorun var – hepsi de yeni görünümleri, tavırları ve yeni gerçekliklerine uygun yetenekleri olan eski dostlarının bu Paramparça Versiyonları, Sonic’i hiç duymamışlar. Eğer bir gün asıl gerçekliğini bir araya getirecekse, Sonic arkadaşlarının güvenini geri kazanmalı ve onlara nasıl bir arada kalacaklarını göstermeli ki bu ona asla kolay gelmeyen bir şey. Alışılmadık bir kaynağın, uzun süredir rakibi olan Shadow’un yardımıyla, Sonic’in aksiyon dolu macerası, Shatterverse’i Dr. Eggman’ın ve onun Badnik robotlarından oluşan ordusunun kötü entrikalarından kurtarmak için bir yarıştan daha fazlasına, dünyayı kurtarmak için bir yarışa dönüşür. kabul ettiği arkadaşlar. Shatterverse’in kaderi Sonic’in eldivenli ellerinde!”

için seslendirme sonik başbakan Deven Mack (Sonic), Brian Drummond (Eggman), Ashleigh Ball (Tails), Shannon Chan-Kent (Amy Rose), Adam Nurada (Knuckles) ve Ian Hanlin (Shadow ve Big the Cat) içerir. Şov, 40 dakikalık bir bölüm ve 20 dakikalık yedi bölümden oluşuyor ve 15 Aralık’ta Netflix’te başlıyor.

Bununla birlikte, Diehards, dizinin ilk bölümünü birkaç gün önce izleyebileceklerini not etmek isteyeceklerdir. bu özel prömiyer etkinliği:

Serinin altıncı ve yedinci bölümlerinden gelen görseller için tıklayın.genel-7