Yolculuğun manevi halefi Sky: Children of the Light bugünden itibaren PlayStation konsollarında mevcut. Oynaması ücretsiz oyun, iOS, Android ve Nintendo Switch’te zaten mevcut ve PlayStation’daki yeni oyuncular, diğer platformlardaki kıdemli oyuncularla birlikte oynayabilecekler.

Thatgamecompany, Sky’ın PlayStation’da çıkışını 25$’a sunulan Journey temalı bir paket ürünle kutladı. Sky, çevrimiçi çok oyunculu ve canlı hizmet tekrar oynanabilirliğine daha fazla odaklanırken, oynaması ücretsiz oyun, ilk olarak 2012’de PS3 için piyasaya sürülen öncülü Journey ile DNA’sının çoğunu paylaşıyor.

Sky: Children of the Light, 2019’un ortalarında iOS’ta ilk kez yayınlandıktan sonra iOS, Android ve Nintendo Switch’te 160 milyondan fazla indirildi.

PlayStation sürümü, oyuncuların bu Perşembe gecesi Oyun Ödülleri’nden hemen sonra başlaması planlanan müzisyen Aurora’nın oyun içi konserini içeren Sky’s Season of Aurora’ya katılması için zamanında geliyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1