Dürüst olacağız, Samsung’un o zamandan beri en yeni işletim sistemi sürümüne güncellemeyi başardığı tüm Android cihazların sayısını tamamen kaybettik. bu çabaya kabaca altı hafta önce başlıyor. Bir tahminde bulunmamız gerekirse, dünyanın her yerinde kararlı Android 13 çalıştırabilen, her şey dahil Galaxy ailesinin muhtemelen yaklaşık bir milyar farklı üyesi olduğunu söyleyebiliriz. yüksek ve birkaçına düşük kaliteli özellikler 2022’de piyasaya sürülen premium tabletler ve 2020.

Android 12’yi geride bırakan en son ürün, aslında bu kategorilerin hiçbirine girmiyor, bu yılın başlarında büyük bir 10,4 inç ekran ve kesinlikle orta düzey özelliklerle (gizli bir şekilde) gün ışığını gördü.
Bütçe dostu tablet hayranıysanız, bu açıklamada Galaxy Tab S6 Lite’ı (2022) görmüş olabilirsiniz ve kesinlikle yanılmıyorsunuz. Şimdilik, tescilli Samsung ile resmi Android 13 güncellemesi Üstte One UI 5.0 tweaks bildirildiğine göre yalnızca yayılıyor Fransa’daki bu orta sınıf listenin LTE özellikli varyantına, ancak diğer pazarlar kesinlikle çok geçmeden aynı şeyi yapacak.
Aynı şey dünya çapında yalnızca Wi-Fi özellikli Snapdragon 720 destekli Tab S6 Lite birimleri ve hatta 2020’de Exynos 9611 işlemciyle piyasaya sürülen orijinal sürümün sonunda Android 13 ve One UI 5 kulübüne katılması bekleniyor…

Etrafta en yeni (ve tartışmasız en iyi) Android yinelemesiyle desteklenen çok sayıda (hiç?) başka büyük boyutlu orta korucu olmadığını söylemeye gerek yok ve eğer bu şeyi güncelleme ABD’ye gelmeden önce satın almak istiyorsanız 64 veya 128 gigabayt dahili depolama alanı ve yerleşik bir S Pen ile tam olarak bunu önemli bir indirimle yapmanın tam zamanı.

Unvan için doğrudan rakiplerinin çoğunun aksine Bugün mevcut olan en uygun fiyatlı tablet olan Galaxy Tab S6 Lite (2022) ayrıca Samsung’un çok sağlam uzun vadeli yazılım desteği garantisi, bu da satın alma işleminizden birkaç yıl kadar sonra muhtemelen çok memnun kalacağınız anlamına gelir.telefon-1