Geliştirici WayForward, River City Girls 2’nin 15 Aralık’ta Kuzey Amerika ve Avrupa’da başlayacağını duyurdu. Beat-’em-up devam oyunu ilk oyundan sonra başlıyor ve Double Dragon serisinden Marian ile River City Ransom: Underground’dan Provie’yi içeriyor.

Marian ilk olarak Double Dragon’da Billy Lee’nin midesine bir yumruk yedikten sonra oyunun tamamı boyunca sıkıntı içinde bir genç kıza dönüşen kız arkadaşı olarak göründü. River City Girls 2, önceki oyundaki bir kamera hücresi rolünden sonra oynanabilir bir karakter olarak biraz acı çektiğini görecek.

Şimdi oynuyor: RiverCity Girls 2 – Marian Oynanış Fragmanı

River City Girls 2, Marian ve Provie ile birlikte orijinal oyunun dört kişilik kadrosunu da içeriyor: Misako, Kyoko, Kunio ve Riki. River City Girls 2 ile bir diğer önemli fark, dört oyuncunun birlikte savaşabilmesiyle çevrimiçi işbirliğinin dahil edilmesidir.

River City Girls 2 ayrıca “doğrusal olmayan devasa bir oyun dünyası ve RPG benzeri karakter gelişimi” sunacak. WayForward’a göre. Ayrıca besteci Megan McDuffee oyunun müziklerini yapmak için geri dönüyor.

Haziran 2021’de WayForward, Limited Run Games’in E3 sunumunun bir parçası olarak River City Girls 2’yi tanıttı. Ardından, Aralık 2021’deki Nintendo Indies World Showcase’in bir parçası olarak, devam filminin 2022 yazında yayınlanması planlandı.

WayForward, River City Girls 2’yi Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’ye getiriyor. 40 dolara mal olacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1