Bluetooth arama ve 1,87 inç IPS dokunmatik ekrana sahip Pebble Frost akıllı saat, Hindistan’da Rs’de piyasaya sürüldü. 1.999. Tasarım olarak Apple Watch ile büyük benzerlikler taşıyan yeni akıllı saat, Bluetooth arama ve fitness takibi gibi donanım tabanlı işlevlere sahip, uygun fiyatlı bir temel saat. Pebble Frost, akıllı telefonla bağlantıyı eşleştirmek ve sürdürmek için Bluetooth bağlantısıyla çalışır ve Pebble’ın Hindistan’da büyüyen uygun fiyatlı ve zengin özelliklere sahip akıllı saat yelpazesinin bir parçasıdır.

Hindistan’da Pebble Frost fiyatı

Pebble Frost akıllı saatin fiyatı Rs. Hindistan’da 1.999 ve satın alınabilir Flipkart. Akıllı saat dört renkte mevcuttur – siyah, mavi, gri ve turuncu.

Bu fiyata, Pebble Frost, Boat, Noise ve Fire-Boltt gibi markaların akıllı saatlerine karşı şu anda renkli ekranı ve Bluetooth araması olan en uygun fiyatlı temel akıllı saatler arasında yer alıyor.

Pebble Frost özellikleri ve özellikleri

Pebble Frost ile çok daha pahalı olan Apple Watch arasında güçlü bir benzerlik var ve ilki, tasarım ilhamını ikincisinden oldukça açık bir şekilde alıyor. Buna sağ taraftaki taç ve düğme, kayış ve kare ekran gibi öğeler dahildir. Pebble Frost, 1,87 inç IPS dokunmatik ekrana, Bluetooth aramasına ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla saat yüzüne sahiptir.

Akıllı saat, toza ve suya dayanıklılık için IP67 derecesine sahiptir ve kalp atış hızı, kan oksijeni, adım ve uyku takibi dahil olmak üzere yerleşik fitness ve sağlık izleme özelliklerine sahiptir. Eşleştirilmiş akıllı saatten gelen bildirimler Pebble Frost’ta görüntülenebilir ve akıllı saat, akıllı telefon için bir Bluetooth eller serbest hoparlör sistemi olarak işlev görürken, Bluetooth arama işlevi kullanılarak aramalar yapılabilir ve alınabilir. Akıllı saatte takvim, kamera kontrolü, hesap makinesi, müzik kontrolü gibi çeşitli araçlar da bulunuyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8