Hello Neighbor 2, Eerie Guest ve tinyBuild tarafından geliştirilen gizli bir korku oyunudur. Uzun bir aradan sonra oyun nihayet 5 günlük erken erişim döneminin ardından erişime açıldı. Orijinal başlıkta olduğu gibi, Hello Neighbor 2’de de tonlarca oyun çeşitliliği ve zekice alt etmeniz gereken akıllı yapay zeka bulunuyor. Oyuncular tüm bir kasabayı keşfedebilir ve farklı sakinlerle de etkileşime girebilir. PC sürümü iyi çalışıyor olsa da, hala bazı seçenekler eksik. Hello Neighbor 2 Ultrawide sorununu çözmek, siyah çubukları kaldırmak ve FOV’u düzeltmek istiyorsanız, bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Hello Neighbor 2 Ultrawide Sorununu Düzeltme

Hello Neighbor 2’nin uygun ultra geniş desteği yoktur. Bu, ara sahnelerde siyah çubuklar alacağınız ve ultra geniş çözünürlüklerde oynarsanız görüş alanının düzgün ayarlanmayacağı anlamına gelir. Neyse ki, Gül geniş ekran topluluğundan sorun için zaten bir düzeltme yayınladı.

Yamayı nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Aşağıdakilere gidin GitHub bağlantısı
  • Biraz aşağı kaydırın ve yamanın en son zip dosyasını indirin (192 KB) altında Varlıklar tıklayarak. Yazma itibariyle, sürüm 1.0
Varlıklar > Yama Zip’i” class=”wp-image-59755″ />
GitHub’da Hello Neighbour 2 Ultrawide Yaması
  • Bu, aşağıdaki gibi bir sıkıştırma aracı kullanarak çıkartmanız gereken zip dosyasını indirecektir. Winrar veya 7zip
  • Dosyayı oyunun aşağıdaki konumlardaki dizinine çıkarın

Buhar

HelloNeighbor2BinariesWin64

Microsoft Mağazası (PC için Game Pass)

ContentHelloNeighbor2BinariesWinGDK
  • Lütfen oynadığınızdan emin olun ve Pencere Modunu olarak ayarlayın. kenarlıksız uygun ölçeklendirme için

Yapmanız gereken tek şey bu ve oyunu bir sonraki başlatışınızda siyah ekran olmayacak ve FOV da doğru olacak. İşte yamayı çalışırken gösteren bir ekran görüntüsü.

Yama uygulanmış Hello Neighbor 2 ekran görüntüsü
Merhaba Komşu 2 Ultra Geniş Ekran Görüntüsü

Düzeltme için tüm krediler Gülve onları şu adreste desteklemeyi düşünebilirsiniz: Patreon veya SatınMeACoffee. Bu yamayı şu adreste test ettiler: 2560×1080 ve 5120×1440.

The Devil In Me, Uncharted Legacy of Thieves Collection ve Gotham Knights gibi son sürümler için diğer ultra geniş kılavuzlarımıza göz atın.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve PC’nizdeki Hello Neighbor 2 Ultrawide sorunlarını çözebildiğinizi umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5