Kara Cuma gelip geçti, ancak en iyi perakendeciler hala bazı en iyi ürünlerde harika fırsatlar sunuyor. Apple cihazları çok nadiren bu kadar büyük bir indirim alır.

Şu anda Best Buy’da MacBook Pro 14 inç 2021’i yalnızca 1.599 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Bu çok büyük bir 400 $ indirim ve yakında M2 Pro’nun çıkacağı bildirilen bir MacBook Pro 2023 olmasına rağmen, bu hala mevcut en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri.

MacBook Pro 14 inç incelememiz, bu dizüstü bilgisayarı tam olarak ne kadar değerlendirdiğimizi gösteriyor. Fotoğraf düzenleme için en iyi MacBook olduğunu düşünüyoruz ve. M1 Pro (veya M1 Max çipi) 16 GB bellek ve 512 GB SSD ile hala güçlü bir makine.

MacBook’lar her zaman piyasadaki görsel olarak en çarpıcı dizüstü bilgisayarlardan biri olmuştur ve bu model de farklı değil. Liquid Retina XDR ekranı bir güzelliktir ve ultra ince çerçeveler ekran alanını gerçekten maksimuma çıkarır. Etkileyici olan MacBook Pro 14 inç, web’de gezinme pil testimizde mükemmel bir 14 saat 9 dakika dayandı.

İncelememiz bir USB-A bağlantı noktasının olmamasını sinir bozucu bulsa da, bu dizüstü bilgisayarda çok sayıda başka bağlantı noktası var. Üç adet Thunderbolt 4 bağlantı noktası, HDMI, MagSafe 3, bir kulaklık jakı ve bir SD bellek kartı yuvası elde edersiniz.

2023 modellerinin lansmanını bekleyebilir ve bunları karşılayabilirseniz, o zaman harika, ancak şimdi harika bir fırsat arayanlar bu anlaşma için hızlı hareket etmelidir. Hangi Apple makinesini alacağınızdan emin değilseniz, en iyi MacBook’lara yönelik kılavuzumuza göz atın.genel-26