Fortnite’ta T-800 Terminatör veya Sarah Conner görünümlerini satın alalı 600 günden fazla oldu, ancak görünüşe göre çok yakında geri gelecekler.

Fortnite veri madencileri gibi Ateş maymunu ve FNAsist Future War eşya mağazası sekmesinin, görüntülenebilen mağaza sekmelerinin dönüşüne tekrar eklendiğini bildirdi. İstisnalar olsa da, yeniden eklenen bir sekme genellikle önümüzdeki birkaç hafta içinde mağazada görüneceğini gösterir.

Fortnite’ın Terminatör kozmetiklerini eşya dükkanından en son 23 Mart 2021’de satın alabilirdiniz; bunlar ilk olarak iki ay önce 22 Ocak’ta piyasaya sürüldü. Kozmetikler arasında iskelet tarzı bir T-800 Terminatör ve iki adet Sarah Conner var. stiller. Yani hayır, T-800 bir Arnold Schwarzenegger derisi değil ama Sarah Conner kıyafeti kesinlikle Linda Hamilton’a benziyor.

Kıyafetler ve sırt süsleri devreye giriyor 2800 V-Bucks için bir paketiki kazma (bir savaş bıçağı ve bir Terminatör kolu) ve yanan bir başparmak yukarı ifadesi ile birlikte.

Fortnite hayranları, Epic’in, Bölüm 2 Sezon 6’daki inanılmaz Lara Croft görünümü veya She-Hulk gibi Marvel Görünümlerinden herhangi birini kaçıran insanlara satmak için eski özel savaş bileti kozmetiklerini geri getirip getirmemesi gerektiğini tartışmaya bayılıyor. Tony Stark, Bölüm 2 Sezon 4’ten. Ancak bu Terminatör seti gibi herhangi bir açıklama yapılmadan kasada kalan birkaç lisanslı eşya mağazası kozmetiği kaldı.

Bu lisanslı görünümler arasında en dikkat çekeni, 2019’dan beri satılmayan Stranger Things’den Chief Hopper ve Demagorgon’dur. Ayrıca John Wick seti ve God of War’dan Kratos’u aldık, her ikisi de en son öğede görüldü. En son Mart 2021’de ortaya çıktığı Terminatör setiyle aynı anda alışveriş yapın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1