Yeni bir Back 4 Blood genişletmesi şu anda çıktı ve adı River of Blood – bunun nedeni, büyük ölçüde, kooperatif oyununun bu yeni hikaye eyleminde dökeceğiniz muazzam miktardaki zombi suyudur. Beş yeni bölüm, bir dizi yeni silah ve kart ve Tala adında gözüpek yeni bir temizleyici ile bu son genişleme paketinde dalacak çok şey var.

River of Blood yeni oynanabilir temizleyici Tala’yı sunar. Silahları, onlarla vurduğu düşmanlara kanama hasarı ekler ve hareketini kontrol etmek için kafasına metal bir miğfer takılmış olan Jeff adında ‘dost’ bir Uzun Boylu ile dolaşır. Tala, Jeff’in yardımı için ıslık çalabilir ve size sorun çıkaran tüm binekleri ezmek için dalarak gelir.

Yeni beş bölümlük perde, Tala’nın kardeşini son iki genişleme paketinde tanıdığımız ürkütücü tarikatın elinden kurtarma arayışını konu alıyor.

River of Blood ayrıca kötü görünümlü bir alev makinesi dahil olmak üzere bazı yeni silahlar ve otomatik bir silahla ne kadar uzun süre püskürtür ve dua ederseniz düşmanları ateşe verme şansı ekleyen fosfor uçlu mermiler gibi bir dizi yeni kart içerir. Çok kızgın bir et çiçeğine benzeyen yeni bir basmış düşman da var.

Görünümünüzü güncellemeniz gerekirse, River of Blood ayrıca 12 özel silah kaplaması ve sekiz yeni temiz görünüm içerir.

River of Blood, Back 4 Blood sezon geçişine dahildir, ancak güncelleme, buna sahip olmayan oyuncular için bile güzellikler içerir. Yeni işbirliği modu ‘Trial of the Worm’.

Hâlâ onları takip etmeye çalışıyorsanız, Back 4 Blood altın kafatası konumlarına yönelik kılavuzumuza göz atın.oyun-2