bu Samsung Galaxy Z Fold 4, hem ahize hem de tablet olabilen bir avuç telefondan biri ve şu anda 300 $ indirimli. Ayrıca, anında 150$ tutarında bir kredi alırsınız. Üstelik, daha fazla tasarruf için eski bir telefonla takas etme seçeneğiniz de var.

Galaxy Z Fold 4, nihai çoklu görev telefonudur. Aynı anda üç uygulamayı çalıştırmanıza izin veren tablet boyutunda 7,6 inçlik bir iç ekrana sahiptir. Fütüristik form faktörü aynı zamanda cihazla nasıl etkileşim kurduğunuzu da değiştirdiğinden, bu sadece aynı anda daha fazla uygulamanın açık olmasıyla ilgili değildir.

Telefon, Google’ın büyük ekranlı cihazlar için özel olarak geliştirdiği Android 12L’yi çalıştırıyor. Çoklu görevleri kolaylaştırmak için bir görev çubuğuna sahiptir ve içeriği pencereler arasında taşımanıza izin verir. Bu sürükle ve bırak işlevi, galeriden bir resim seçip e-posta eki olarak göndermek gibi işlemleri kolaylaştırır.

Ayrıca, Fold 4 yarı açıkken, alt yarıyı bir kontrol paneli veya izleme dörtgeni olarak kullanmak gibi, döşeme telefonlarında hayal bile edilemeyen harika şeyler yapabilirsiniz, bu da onu dizüstü bilgisayar alanına koyar, ancak o kadar ileri gitmezdik. bir dizüstü bilgisayar yerine geçebileceğini söyle. Yine de, özellikle bir Bluetooth klavye takarsanız, basit üretkenlik görevleri için uygundur. Telefon ayrıca S Pen ekran kalemini de destekler.

Bunun dışında oyun oynamak için daha iyi bir boyut ve hatta tripod olarak bile kullanılabilir. Tüm deneyime güç veren, hızlı Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1’dir.

Galaxy Z Fold 4 ayrıca amiral gemisi sınıfı kameralara sahiptir ve parlak ve net fotoğraflar çeker.

Dış ekran 6.2 inç ve iç ekran gibi 120Hz. Katlandığında, cihaz tek elle kullanım için harikadır. Fold 4 aynı zamanda önceki nesle göre daha sağlamdır, bu nedenle onu büyütme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. 4.400 mAh pil ile birlikte gelir ve 25 W hızlı şarj, yarım şarjın yalnızca 30 dakika süreceği anlamına gelir.

Fold 4, göz kamaştırıcı 1.799,99 dolardan başlıyor ve sadece bir telefondan daha fazlası olduğu düşünüldüğünde, fiyatı o kadar da kötü değil. Yine de, çoğumuzun parası olmadığı için Samsung, telefonu 300 $ indirim yaptı, yani şu anda 1499,99 $’a alabilirsiniz. Ayrıca diğer satın alımları sübvanse etmek için 150 $ kredi alacaksınız, bu da esasen indirimi 450 $ ‘a yükseltiyor. Hepsi bu kadar değil, eski bir telefonu da 600$’lık takas kredisi karşılığında teslim edebilirsiniz.

Bu açıkçası çok cömert bir anlaşma ve muazzam işlevselliğe sahip nispeten küçük bir cihaz istiyorsanız, onu almalısınız.telefon-1