sürmek istiyorum Fortnite arazi motosikletleri ada genelinde? Bölüm 4 Sezon 1’de tanıtılan bu araçlar, yokuşları hızlandırmanıza ve onları hasta numaralar yapmak için rampa olarak kullanmanıza olanak tanıyan harika bir çekiş gücüne sahiptir. Puanların pek bir önemi yok ama en azından arazide rahatlıkla seyahat edebilir ve yol yüzeyi ne olursa olsun benzer azami hızlara ulaşabilirsiniz.

Battle royale oyununda Fortnite arazi motosikletlerini birçok yerde bulabilirsiniz. kasabaları, benzin istasyonlarını ve yol kenarlarındaki park yerlerini aramanızı öneririz Fortnite haritasında bakılacak en iyi yerlerdir. Arazi bisikletleri ayrıca, daha önce yalnızca Fortnite hayvanlarını sürerken yapılabilen, aynı anda hem ateş edip hem de araba sürmenize izin verme gibi belirgin bir avantaja sahiptir.

Bununla birlikte, her zaman bir arazi motosikleti bulabileceğiniz belirli noktalar arıyorsanız, kötü haber şu ki, arazi motosikletleri için belirlenmiş bir yer yok. Bir arabanın ortaya çıkabileceği her yerde görünecekler, bu nedenle herhangi bir yerde iki kez görmeniz pek olası değil. Varsayılan olarak yalnızca 550 sağlıkları var, arabalardan çok daha az ve ayrıca neredeyse hiç koruma sağlamıyorlar. Fortnite Doom Slayer görünümü gibi daha fazla deneyim elde etmek için bir meydan okumaya gitmiyorsanız, araba kullanmaktan daha iyi olursunuz.

Razer BlackShark V2 ProRazer$179.99GÖRÜŞNetwork N, nitelikli satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Fortnite arazi motosikletleri, Bölüm 4 Sezon 1’de ortaya çıkan yeni şeylerden yalnızca biri. Fortnite Oathbound sandıklarında özel olarak bulunanlar da dahil olmak üzere yepyeni Fortnite silahları olmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni Fortnite artırma mekanizmasından da yararlanabiliyorsunuz. kendini artırır. Bunlardan biri, araçların yakıtının asla bitmemesini sağlar ve zırhlarını geliştirir, bu nedenle arazi motosikleti kullanıyorsanız almaya değer.oyun-2