eğer istersen en iyi Genshin Impact Scaramouche yapısı bu beş yıldızlı Anemo karakteri için işte silah ve eser seçimlerimiz.

The Wanderer olarak da bilinen Scaramouche, Genshin Impact ekibinizdeki bir Catalyst kullanıcısı ve ana DPS’dir. Scaramouche’un sancağı hakkında bildiğimiz her şey ve Scaramouche’un yükseliş malzemelerini nerede bulabileceğiniz burada.

Genshin Impact Scaramouche DPS yapısı

Scaramouche’un temel becerisi, verilen hasarı artırır ve hareketin üzerinde süzülürken onu havaya fırlatarak hasar verir ve normal saldırılarını çok ölümcül hale getirir. Patlaması, altındakilere AoE Anemo hasarı verir ve hızlı bir şekilde art arda beş yıkıcı element patlamasını serbest bırakır. Bu yapı, Scaramouche’un hızından en iyi şekilde yararlanarak temel becerisine odaklanır ve normal saldırılarının hasarını ateşler.

En iyi Genshin Impact Scaramouche yapısı:

  • Silah: Kutsal Rüzgarlara Kayıp Dua
  • eserler: Çöl Köşkü Chronicle

Scaramouche için, kritik ve saldırı hasarını artıran beş yıldızlı bir Katalizör olan özel silahı Tulaytullah’s Remembrance dahil olmak üzere birkaç silah seçeneği vardır. Diğer bir seçenek ise, hareket hızını %10 ve temel hasar bonusunu her dört saniyede bir maksimum dört istifle %8 artıran Lost Prayer to the Sacred Winds. Solar Pearl ayrıca kritik oranı ve normal saldırı gücünü artıran iyi bir dört yıldızlı seçenektir.

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü Razer 139,99 $ Şimdi al Network N, nitelikli satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Eser seti için takım kompozisyonunuza bağlı olarak birkaç seçenek var, ancak daha fazla saldırı, Anemo hasarı ve arttırılmış kritik oran ve hasar için dört parçalı Desert Pavilion Chronicle’ı seçtik. İki parçalı set Anemo hasar bonusunu %15 artırırken, dört parçalı set normal saldırı hızını %10 artırırken normal, şarjlı ve dalma saldırı hasarını 15 saniye boyunca %40 artırır.

Artık en iyi Genshin Impact Scaramouche yapısına hazırsınız, işte başka bir yeni Genshin Impact karakteri olan Faruzan’dan neler bekleyebileceğiniz ve onları Genshin Impact dereceli karakterler listemize nereye yerleştirebileceğimiz. Bir sonraki güncellemeden önce en yeni Genshin Impact kodlarını da ücretsiz primogemler için aldığınızdan emin olun.oyun-2