Aradaki Topraklarda Kolezyumların kapılarını açan yeni Elden Ring ücretsiz güncellemesi artık tüm formatlarda yayında.

Güncellemenin kendisi yayında olsa da, oyunun çevrimiçi hizmetleri hala bakımda olduğundan, yeni PvP özelliklerini test etmek henüz mümkün değil. Resmi güncelleme notları da henüz paylaşılmadı, ancak hazır olduklarında bu gönderiye ekleyeceğiz.

Elden Ring ücretsiz Colosseum güncellemesinin duyuru fragmanını kaçırdıysanız hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Limgrave, Leyndell ve Caelid Kolezyumları kapılarını açarak oyuncuların düello, herkese açık ve takım savaşları gibi savaşlara katılmasına izin verecek.

Ücretsiz Colosseum Güncellemesinde değerinizi kanıtlayın.

Elden Ring artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da mevcut. İncelememe göz atarak 2022’de piyasaya sürülen en iyi oyunlardan biri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Elden Ring’de herhangi bir hata bulmak için çok uğraştım, ancak ne kadar uğraşırsam uğraşayım, bazı teknik sorunlar dışında geliştiricilerin yamalarla düzeltebilecekleri bir şey bulamadım. Mükemmelliğin var olmadığına ve gelişmenin her zaman mümkün olduğuna kesinlikle inanıyorum, ancak Elden Ring’in daha iyi yapabileceği hiçbir şey düşünemedim. Bu nedenle, oyun tamamen mükemmel bir skoru hak ediyor, sadece son derece yüksek kalitesi için değil, aynı zamanda açık dünyayla başardıkları ve kesinlikle nasıl etkileyeceği için diğer birkaç modern oyuna vereceğim bir onur. gelecekte bir bütün olarak video oyunları.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17