Xbox, meditasyon ve uyku uygulaması Calm ile iş birliği yaparak Halo Infinite ve Sea of ​​Thieves’ten ilham alan video oyunu seslerini dinlenme odasına getiriyor.

Tarafından belirtildiği gibi, ses manzaraları bugün mevcuttur. Sınır. Bir kaynağa göre Sea of ​​Thieves ses düzeninde “dönen dalgalar ve geveze kuşlar”, Halo Infinite’de ise “ortamdaki uzaylı sesleri” bulunuyor. Xbox’tan basın açıklaması. Sakinliğin yıllık maliyeti 70 ABD dolarıdır, ancak ömür boyu üyelik için 400 ABD doları alabilirsiniz. Xbox Ultimate üyeleri, uygulamayı üç ay boyunca deneyebilir ve ardından (yeni Calm aboneleriyseler) yarı fiyatına bir yıllık abonelik satın alabilir.

Calm ile yapılan bu iş birliği, Xbox’ın akıl sağlığı sorunları yaşayanlar için farkındalık yaratmaya ve onlara destek sağlamaya yönelik devam eden programının bir parçasıdır. Örneğin Xbox, Crisis Text Line, The Games And Online Harassment Hotline, Take This ve Lifeline gibi kuruluşlara Microsoft Rewards puanları kazanabilir ve verebilir. Xbox Game Studio The Coalition, intiharı ve yalnızlığı önlemek için çalışan kuruluşlara Gears oyunlarından ve ürünlerinden elde edilen net gelirin %1’ini verme taahhüdünde bulundu. Koalisyon bu yıl Crisis Text Line’a bağış yapıyor.

Diğer hareketler açısından Xbox, rahatlatıcı bir kaçış olan veya zihinsel sağlık sorunlarına odaklanan bir dizi Game Pass oyununun küratörlüğünü yaptı. Liste, Persona 5 Royal, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Disney Dreamlight Valley, Unpacking ve Stardew Valley’i içerir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1