Şunu arayan bir iPhone kullanıcısıysanız: ahizenizle iyi oynayan en iyi bütçeli akıllı saat, gerçekten bunun gibi bir seçenek yok Apple Watch SE (2. Nesil) birkaç ay önce piyasaya sürüldü.

Şu anda seçmekten çok daha zor görünen şey ne ABD’li perakendeciler bu yıl tatil indirim alışkanlıklarında önemli ölçüde daha öngörülemez hale geldiğinden, satın alınacak giyilebilir cihaz denklemin “ne zaman”ıdır.

Neredeyse şaşırtıcı derecede agresif bir 249 $ fiyatla ve kaputunun altında güçlü bir Apple S8 işlemci ile doğrudan yarasadan fiyatlandırılan, kesinlikle tanıdık görünen Watch SE 2, Amazon, Best Buy ve Walmart’ın son zamanlarda uzatılmış Black Friday şenlikleri sırasında yalnızca 229 $’a kadar düştü. .

Ancak şimdi Amazon, giriş seviyesi 20 ABD doları indirimini, şüphesiz sınırlı bir süre için aniden ve beklenmedik bir şekilde 39,01 ABD dolarına yükseltiyor. Bu, yalnızca GPS özellikli 40 mm ikinci nesil Apple Watch SE’yi her zamankinden daha ucuz hale getiriyor… eşleşen bir Midnight spor bandıyla birlikte tek bir Midnight alüminyum versiyonunda.

Ne pahasına olursa olsun, en azından sırasıyla 130-180 mm ve 150-200 mm bileklere uyan S/M ve M/L modelleri arasında her zamankinden daha düşük bir fiyata seçim yapabilirsiniz… acele ederseniz.

Aynı 39,01 $ indirim şu anda 44 mm Apple Watch SE 2 sans hücresel bağlantısı için aynı renk kombinasyonunda geçerli, unutmayın, ancak bu aslında tamamen benzeri görülmemiş bir anlaşma değil.

Tabii ki, en önemli şey, Noel için zamanında harika bir fiyata harika bir ürün elde etmektir ve bu kötü çocuk, Amazon’daki tüm bu kutuları hem 40 hem de 44 mm boyutlarında ve tüm Geceyarısı renk şemasında kontrol ediyor gibi görünüyor.

Önemli ölçüde daha pahalı olana kıyasla bir dizi önemli sensör ve sağlık izleme aracı olmamasına rağmen Apple Watch Series 8, ikinci nesil SE, yukarıda belirtilen üst düzey S8 yongası nedeniyle her şeyden önce (fiyat aralığında) öne çıkıyor.
Retina LTPO OLED ekran, üçüncü nesil optik kalp atış hızı sensörü, her zaman açık altimetre, pusula ve düşme algılama özellikleri de inkar edilemez derecede etkileyici ve nakit sıkıntısı çeken hardcore kullanıcılar için neredeyse rakipsiz. elma hayranları. Ne yapacağınızı biliyorsunuz, bu yüzden hızlı bir şekilde yaptığınızdan emin olun!telefon-1