Amazon’un Alexa özellikli akıllı hoparlörleri ve akıllı ekranları, müzik akışı, akıllı ev kontrolleri, zamanlayıcılar ve alarmlar ayarlama, haber brifingleri ve hatta video gibi çeşitli görevler için sesli komutlar alarak hemen hemen her zaman pek çok güzel şey yapabilmiştir. aramalar ve video akışı.

Ancak bugüne kadar bir Echo Show’un yapamadığı tek şey Fire TV kutunuzu, çubuğunuzu veya küpünüzü değiştirmekti. Eylül ayında pek fark edilmeyen bir duyurunun ardından, bu artık değişmeye hazır. basit (ve ücretsiz) bir yazılım güncellemesi.
Halihazırda bir gargantuan’a sahipseniz Amazon Echo Show 15, şu anda herkesin zahmetsizce indirmesi için kablosuz olarak sunulan bu en son güncelleme, özelliklerle dolu akıllı ekranınıza Fire TV “deneyimi” ekleyerek en sevdiğiniz içeriği platformlar arasında izlemeyi çok daha kolay hale getirecek YouTube TV, Disney+, Netflix, Hulu ve Paramount+ gibi.

Artık mutfağınız ve hatta oturma odanız için bir Fire TV yayın cihazı yerine geçebilecek bu iri adama sahip olmak istiyorsanız, Amazon yeni güncellemeyi kutlamak ve öne çıkarmak için özel bir indirim düzenliyor ve Echo Show’u almanızı sağlıyor. 15, güzel ve kullanışlı üçüncü nesil Alexa Voice Remote ile birlikte 279,98 $ liste fiyatından toplam 85 $ indirimle.

Uzaktan kumanda, Echo Show 15’in Fire TV deneyimine erişmeyi ve kontrol etmeyi açıkça kolaylaştıracak, ancak siz yapmıyorsunuz Sahip olmak istemiyorsanız aksesuarı almak için. Daha sonra, mevcut Echo Show 15 sahipleri, doğrudan akıllı ekranlarından sipariş verirken şu anda eklenti için yalnızca 9,99 ABD doları ücretlendiriliyor, bu nedenle Amazon’un en büyük Echo cihazında video akışı yapmayı planlıyorsanız, muhtemelen satın almalısınız. fazla.

Değilse, Echo Show 15’in kendisine yönelik sesli komutların yanı sıra, kristal netliğinde nedenlerle gezinmesi pek kolay olmayan sanal bir uzaktan kumandaya takılıp kalacaksınız. Jumbo boyutlu akıllı ekran ise bu yazılım güncellemesi kapsamında uzamsal ses işleme teknolojisi ile zenginleştiriliyor ve böylece video içeriğinin erişilebilirliğinin yanı sıra sesi de iyileştiriliyor.telefon-1