Media Markt, Amazon ve Saturn’de şu anda tüm oyuncular için gerçek bir hit var. Playstation 5’i yeni God of War Ragnarök ile birlikte disk versiyonunda sadece 619 Euro’ya edinebilirsiniz. Konsolu 2 yıl sonra almak hala oldukça zor, bu yüzden tekliften yararlanmak istiyorsanız gerçekten acele etmeniz gerekiyor. Anlaşma kontrolümüzde ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız.

Playstation 5, resmi çıkışından bu yana konsol pazarına hakim oldu, ancak hala teslimat sorunları var, bu nedenle gıpta ile bakılan cihazı satın alabilmek için teklifler beklemeniz gerekiyor. Neyse ki internette tam olarak böyle bir teklif var ve hatta bayiler 31 Ocak 2023’e kadar teslim sözü veriyorlar. Bu, Playstation 5 ve “God of War Ragnarök” oyunundan oluşan bir paket.

Anlaşmaya Playstation 5 disk sürümü de dahildir.Dijital sürümden farklı olarak, kod indirmek için kendinizi sınırlamanız gerekmez, oyunlarınızı doğrudan konsola ekleyebilirsiniz. Yeni nesil bir konsol olarak, oyun oynamak için gerekli televizyona sahip olmanız da önerilir. En azından HDMI 2.1 bağlantısı, FreeSync ve ALLM gibi özelliklere dikkat etmek önemli olacaktır. Meslektaşım Florian, akıllı TV karşılaştırmasında sizin için küçük bir seçim yaptı.

Playstation teklifi buna değer mi?

Playstation 5’in fiyatları – eğer varsa – 600 ile 900 avro arasında değişiyor. Konsolu gerçekten istiyorsanız, çevrimiçi kazıyıcılardan çeşitli teklifler var, ancak burada güvendiğiniz elektronik mağazasından çok daha fazlasını ödüyorsunuz. Burada sunulan disk varyantı sadece 619 Euro’luk bir fiyatla gerçekten ucuz değil, aynı zamanda Ocak ayına kadar teslimat garantisi de alıyorsunuz. Ancak acele etmelisiniz. Bu tür fırsatlar genellikle oldukça sınırlıdır ve hızlı bir şekilde sona erer.

God of War Ragnarok'un ekran görüntüsü

Çok adaylı God of War Ragnarök’te kötü tanrıların icabına bakın! / © Media Markt

Konsola ek olarak, yaklaşık 60 Euro değerindeki “God of War Ragnarök” oyununu da alacaksınız. Oyun, yaklaşan “The Game Awards 2022” için toplam 10 kategoride aday gösterildi ve yılın en büyük kazananlarından biri olabilir. Gerçek bir görsel gücün yanı sıra aksiyon dolu dövüşler, gerçekten heyecanlı bir hikaye ve başarılı serinin oldukça başarılı bir devamı sizleri bekliyor. Ancak, oyunun yalnızca 18 yaşından büyükler için mevcut olduğunu lütfen unutmayın.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Playstation 5 mi almak istiyorsunuz yoksa şimdiden umutlarınızı kuma mı gömdünüz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27