Tecno Pova 4, Çarşamba günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bu uygun fiyatlı akıllı telefon, 18 W hızlı şarjı destekleyen 6.000 mAh pil ile birlikte gelir. 8 GB RAM ile eşleştirilmiş bir MediaTek G99 SoC tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar ayrıca Sanal RAM özelliğini kullanarak mevcut belleği 5 GB’a kadar “genişletebilir”. Bu Tecno akıllı telefon, 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekrana ve özçekim kamerası için merkezi olarak yerleştirilmiş bir delme yuvasına sahiptir. Ayrıca, 50 megapiksel ana kamera tarafından yönetilen çift arka kamera kurulumuna sahiptir.

Hindistan’da Tecno Pova 4 fiyatı, bulunabilirlik

Tecno Pova 4, Rs’de fiyatlandırılır. 11.999 ve 13 Aralık’tan itibaren Hindistan’da satışa çıkacak. Amazon. Bu Tecno akıllı telefonun tek bir 8 GB RAM + 128 GB yerleşik depolama varyantı vardır. Cryolite Blue ve Uranolith Grey renklerinde sunulur.

Tecno Pova 4 özellikleri, özellikleri

Bu akıllı telefon, 90Hz yenileme hızına ve 180Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,8 inç ekrana sahiptir. Kaputun altında, 8 GB LPDDR4x RAM ve 128 GB UFS 2.2 depolama ile birleştirilmiş bir MediaTek G99 SoC içerir. Yerleşik depolama ayrıca bir microSD kart (2 TB’a kadar) ile genişletilebilir.

Optik için Tecno Pova 4, çift LED flaşlı 50 megapiksel çift arka kamera kurulumuyla donatılmıştır. Yakışıklı ayrıca ön tarafta 8 megapiksel özçekim kamerasına sahip. Gece Modu, Video Sabitleme, HDR modu ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelir. Bu akıllı telefon, 18W hızlı şarj ve 10W ters şarj desteğine sahip 6.000mAh pil içerir.

Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi sensörüne ve DTS Audio teknolojisi ile geliştirilmiş çift stereo hoparlöre sahiptir. Tecno Pova 4, Android 12 tabanlı HiOS 12.0 üzerinde çalışır. Akıllı telefon, sıçrama direnci için bir IPX2 derecesine sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların HD çözünürlükte içerik akışı yapmasına izin veren Widevine L1 sertifikasını da içerir. Şirkete göre cep telefonu, önceki nesil Tecno akıllı telefonlara göre yüzde 12 daha iyi ısı dağılımı ile geniş bir yüzey alanına sahip.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Pebble Frost Akıllı Saat Bluetooth Arama Özelliğine Sahip, 1,87 İnç Ekran Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Ayrıntılar

Günün öne çıkan videosu

Corning Yeni Nesil Camı Piyasaya Sürüyor

genel-8