Vampire Survivors 1.0 kapımıza geleli neredeyse bir ay oldu, bu yüzden bugün ilk Vampire Survivors DLC’nin ortaya çıktığını ve sadece birkaç hafta içinde çıkacağını öğrenmek biraz şok edici. Çılgınca popüler olan roguelike oyununun ilk genişlemesi olan Legacy of the Moonspell, 15 Aralık’ta başlayacak ve yeni bir aşama, sekiz yeni karakter, yeni silahlar ve daha fazlasını ekleyecek.

Yeni aşamanın adı Mt. Moonspell ve görünüşe göre bugüne kadarki en büyük seviye. Her biri kendi benzersiz canavar setlerine sahip olan birden fazla ortama sahiptir. Terk edilmiş bir kale, yokai istilasına uğramış bir köy ve karla kaplı bir dağ var ve geliştirici poncle bunun sadece başlangıç ​​olduğunu söylüyor.

Doğal olarak, büyük bir Vampire Survivors güncellemesi bir sürü yeni silah içerecek. Legacy of the Moonspell, Silver Wind, Four Seasons, Summon Night ve Mirage Robe dahil olmak üzere 13 ekler.

Kilidini açıp tanışmak için yeni bir karakter kadrosu da var. DLC, Miang Moonspell, Menya Moonspell, Syuuto Moonspell ve “hem iblislerden hem de ölümlülerden intikam almak için” ölümden dönen ama göz kamaştırıcı stil anlayışını ve sarsılmaz çekiciliğini koruyan Babi-Onna’nın da aralarında bulunduğu sekiz yeni kahraman ekliyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Legacy of the Moonspell 15 Aralık’ta çıkıyor ve $1.99 USD karşılığında Steam’de mevcut veya bölgesel eşdeğeriniz.

Legacy of the Moonspell’e hazırlanmak için Vampire Survivors silah geliştirmeleri ve Vampire Survivors karakter kilidini açma kılavuzlarımıza göz atın.oyun-2