Black Adam Rock Bottoms Gişede başlıklı makale için resim

resim: Warner Bros.

Dwayne Johnson çalıştı DC Evreni’ndeki çıkışıyla ilgili heyecan yaratmak zor, siyah adamama öyle görünüyor kimse gerçekten hazır değildi için değiştirme gücü hiyerarşisi. Rağmen siyah adam 400 milyon doların biraz altında getirdi de gişeki bu hiç de azımsanmayacak bir başarı ve kesinlikle kötü bir gidişat değil, filmin ihtiyacı var başa baş başa çıkmak ve kar elde etmek için dünya çapında yaklaşık 600 milyon dolar.

Çeşitlilik Warner Bros. kaynaklarının iddia ettiğini bildirdi stüdyo sadece ihtiyaçlar $400-450 milyon sinemalarda başa baş, ama bunun gerçekleşmesi pek mümkün görünmüyor siyah adam evde izleme deneyimi olarak çok daha popüler hale geldi. Bunun olmasının ana nedeni, filmin pandemi öncesi 75 gün yerine yalnızca 33 gün sonra platformlara ve akış hizmetlerine düşmesidir; bu, filmi sinemalarda izleme konusunda kararsız olan kişilerin muhtemelen sadece beklemeye karar verdiği anlamına gelir. akışa basmak için.

Elbette, pek çok büyük-bütçe mülkleri sinemalarda para kazanmaz, ancak Johnson’ın yayın öncesi tiyatrosallık miktarını göz önünde bulundurarak kendisi katıldı, bu pek iyi bir görünüm değil. Film karışık eleştirilere açıldı ve filmde insanları film hakkında konuşmaktan alıkoyan bir şeyler vardı. Ölümcül çizgi roman hayranlarının ötesinde, Black Adam, DCU’da görece bilinmeyen biriydi, bu da, Johnson’ın yıldız gücünün tek başına bu film için asıl çekici olduğu anlamına geliyor.

arasındaki fark destek direği süper kahraman filmleri iyi iş çıkarıyor sadece oyunculara değil, tanınabilir karakterlere güvenir. Bunun en açık örneği, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda üç günde 331 milyon dolar kazandı; siyah adam küresel sinemalarda dört hafta sonra hasılat yaptı. siyah adam Johnson’ın umutsuzca kampanyasını sürdürdüğü devam filmini alamayabiliriz, ama biz bunu garanti edebilir Süpermenen azından, geri geliyor.

siyah adam sinemalarda ve şu anda izlenebilir Amazon.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7