Saturn ve Media Markt şu anda iRobot Roomba i5+’yı eşleşen bir “Clean Base” ile en iyi fiyata sunuyor. Teklifte sadece 399 Euro ödersiniz. Bu nedenle, her zaman emme istasyonu da içeren bir vakum robotu istemişseniz, o zaman bugünün teklifi oldukça ilgi çekici olabilir. Özellikle bunun için 1.000 Euro ödemeniz gerekmediği için. Bu anlaşma kontrolünde sizin için tüm bilgilere sahibiz!

Elektrikli süpürge robotları artık akıllı evdeki temel ekipmanların neredeyse bir parçası, bu nedenle evinize akıllı bir elektrikli süpürge getirme fikrini oynadıysanız, gerçekten şanslı bile olabilirsiniz. Çünkü iRobot Roomba i5+, uygun bir emiş istasyonuyla birlikte çok ucuza temin edilebilir. Normalde akıllı yardımcı için çevrimiçi olarak yaklaşık 599 Euro ödersiniz, ancak cihaz artık Saturn ve Media Markt’ta 399 Euro’ya satılıyor.

iRobot Roomba i5+, silme işlevi olmayan oldukça ucuz bir elektrikli süpürge robotudur. Küçük yardımcı, evinizi temiz tutmak için ters yönde dönen iki lastik fırça kullanır ve üreticiye göre elektrikli süpürgeye 75 dakikaya kadar çalışma süresi sağlayan bir lityum iyon pile sahiptir. Üreticinin uygulamasının yanı sıra Alexa, Google Nest veya Apple HomeKit tarafından kontrol edilebilir.

Satürn’ün Roomba teklifi buna değer mi?

Saturn ve Media Markt’ta mevcut en iyi fiyatı ödersiniz. Aslında, vakum robotu Kara Cuma’da 20 Euro daha ucuza mevcuttu, ancak bunun için genellikle 599 Euro civarında bir fiyat beklemeniz gerekir. Bu nedenle, Kasım 2023’e kadar beklemek istemiyorsanız şimdi harekete geçmenin tam zamanı.

iRobot Roomba i5+ ses kontrolü

iRobot Rommba i5+, sesle kontrol yoluyla kolayca çalıştırılabilir. / © Media Markt

Anlaşmayla ilgileniyorsanız, emme istasyonlu bir elektrikli süpürge robotu olmasına rağmen, premium ürün yelpazesindeki bir akıllı elektrikli süpürgenin sahip olduğu bazı işlevlerden yoksun olduğunu unutmamalısınız. Yani bir silme işlevi olmadan yapmanız gerekir ve filtre yıkanabilir değildir. Ayrıca toz haznesi yalnızca 0,4 litre alır. Ancak, bu sizi rahatsız etmiyorsa ve sonunda vakum robotlarının dünyasına dalmak istiyorsanız, anlaşma kesinlikle önerilir.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Sizin için birinci sınıf bir model mi olması gerekiyor yoksa Roomba i5+ gibi bir modelle bir robot süpürgeyi denemeyi mi tercih edersiniz? Yorumlarınızı almaktan mutluluk duyarız!genel-27