Elden Ring tartışmasız bu yılın en iyi oyunlarından biri. Oyun için bir DLC de bir süredir söylentiler arasında yer alıyor. Mart ayında, yakında oyuna gelecek potansiyel bir çok oyunculu DLC’yi ortaya çıkaran bir veri madenciliği bildirdik. Aylar sonra, FromSoftware nihayet yakında Elden Ring’e giden Colosseum güncellemesini açıkladı.

Elden Ring Colosseum Güncellemesi

bu Kolezyum güncellemesi tam olarak tam bir DLC dediğiniz şey değil, ancak oyuna yeni bir konum getiriyor. Veri madeninin ortaya çıkardığı Kolezyumlar, oyunda her zaman mevcuttu ancak erişilebilir değildi. Yeni güncelleme onları erişilebilir kılar ve yeni bir PvP modu sunar. Fragmanı aşağıda görebilirsiniz:

Arkadaşlarınızla Güçlerinizi Birleştirin

Çok oyunculu, fragmanın ana odak noktasıdır. Artık Colosseum’u yenmeye çalışırken arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bizce bu harika bir fikir, çünkü Elden Ring’in ruh benzeri bir oyun olması, en basit ayarlarda bile sıradan oyuncular için yenmesi çok zor. Artık canavarlarla dolu dünyaya atlarken hayatı sizin için çok daha kolaylaştırmak için diğer oyuncularla takım kurabilirsiniz.

PvP Modu

Fragman ayrıca Limgrave, Leyndell ve Caelid Kolezyumlarını da tanıtıyor. Hiç arkadaşlarınıza Elden Ring’de onlardan daha iyi olduğunuzu söylediniz mi? Artık ringe atlayarak ve zaferi kazanarak kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Güncellemeden bu kadar. 7 Aralık 2022’de yarın yayınlanacak. Güncelleme PlayStation, Xbox ve PC’de herkes için tamamen ücretsiz olacak. Elden Ring, The Game Awards 2022’de birçok ödüle aday gösterildi ve birçok site tarafından Yılın Oyunu seçildi. Yeni mod, oyuncuların bir süredir istediği bir şeydi ve nihayet yarın geliyor.

Elden Ring’in ücretsiz Colosseum güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.

oyun-5