2022 Oyun Ödülleri yaklaşıyor ve ödül töreninin YouTube kanalında etkinliği heyecanlandıran yeni bir fragman az önce yayınlandı. 2022’de piyasaya sürülen en önemli oyunlardan bazılarını içeriyor ve size gösteri sırasında hangi oyunların beklenebileceği konusunda bir fikir veriyor.

Ödüller, dünya prömiyerleri, müzik performansları ve daha fazlasıyla Geoff Keighley’in ev sahipliği yaptığı video oyunlarının en büyük gecesi!

Dokuz İnçlik Çivilere Sahip – Ait Olduğu Yerde (Martin Wav Re-work)

Fragmanda gösterilen çeşitli oyunlar arasında, FromSoftware’ın en yeni oyunu Elden Ring gibi epeyce öne çıkıyor. Özellikle, God of War Ragnarok’un da fragmanda yer alması, yalnızca 9 Kasım’da piyasaya sürülmesine rağmen başarısının bir kanıtı.

Oyun Ödülleri, 8 Aralık’ta çeşitli canlı yayın platformlarında yayınlanacak. Buna, diğer sitelerin yanı sıra Twitch, YouTube, Facebook ve hatta TikTok Live gibi popüler hizmetler de dahildir. Bu yılki Yılın Oyunu adaylarını öğrenmekle ilgileniyorsanız, sizi hızlandırmak için her bir oyunun kısa bir açıklamasını içeren kapsamlı bir listeyi burada bulabilirsiniz.oyun-6