Elmalar Geçen yılki iPad Pro, MacBook Air ve MacBook Pro ile aynı çipe sahip 2022 iPad Air, şu anda Best Buy’da yaklaşık yüzde 20 indirimli.
bu iPad Air, iPad Pro’nun altındadır ve daha pahalı olan iPad Pro’nun özellikleri olmadan dizüstü bilgisayar benzeri bir tablete ihtiyaç duyan herkes için mantıklı bir seçimdir.
M1 tarafından desteklenmektedir ve M serisi yongalara en ucuz giriş noktasıdır. İşlemci inanılmaz derecede hızlıdır ve en zorlu görevleri kolaylıkla halleder.
bu 2022 iPad Air, alüminyum arka yüzü, tek biçimli çerçeveleri ve düz kenarlarıyla modern bir tasarıma sahiptir. 10,9 inç ekran, tüm gün dayanan pil ömrü ve çift hoparlör sistemi sunar.

Face ID sistemi yerine iPad Air, çok güvenilir bir yan parmak izi tarayıcıya sahiptir. Kayrakta 12 MP arka kamera ve Merkez Sahne özelliğine sahip 12 MP ultra geniş ön kamera bulunur.

Cihaz aynı zamanda eski Apple aksesuarlarıyla uyumludur ve uzun yıllar desteklenecektir, bu çoğu Android tablet için söylenebilecek bir şey değildir.

Ayrıca, Mac ve iPad arasında tek bir fare ve klavye kullanmanıza izin veren Evrensel Kontrol özelliğinin yanı sıra, tableti Mac’iniz için ikincil ekran olarak kullanmanıza izin veren Sidecar özelliğini de destekler.

Temel olarak, iPad Air, iPad Pro’nun (bir tür) daha ucuz bir sürümüdür ve statik metin görüntülerken veya bir video izlerken hiçbir işe yaramayan ProMotion ekran gibi abartılı özellikler istemiyorsanız tamamen dikkate almaya değer. , Face ID ve LIDAR sensörü.

Genellikle 599,99 ABD Doları olan 64 GB WiFi modeli şu anda 100 ABD Doları indirimlidir ve 499,99 ABD Doları karşılığında sizin olabilir. Bu, fiyat, özellikler, taşınabilirlik ve performansın mükemmel dengesini zaten sunan bir cihaz için oldukça harika bir indirim.telefon-1