Sadece birkaç gün kaldı ve Oppo, yıllık INNO Günü’nde iki yeni katlanabilir tanıtacak. Bir yanda, Oppo Find N2 olarak Oppo Find N’nin halefi ve Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Motorola Razr 2022’nin gerçek rakibi. daha önce adı Oppo Find N2 Flip olan küresel bir lansman için.

Tipster, Oppo Find N2 Flip’i Galaxy Z Flip 4’ün küresel rakibi olarak görmek istiyor

Geçen hafta, OnePlus ana şirketi Oppo’nun INNO Day 2022’de iki katlanabilir sunacağını zaten bildirmiştik. Eşsiz form faktörüne sahip Oppo Find N’nin 14 ve 15 Aralık’ta bize sunulduğu geçen yılla aynı dönemi varsayıyoruz (başlık resmine bakın).

Yani, Oppo Find N2 ve Oppo Find 2 Flip tartışmaya açık – yine de Oppo’nun henüz N1’i olmayan ilk katlanır katlanabilir modeli için Oppo Find N Flip adını tercih ederim.

Bununla birlikte, Erlkönig’in nihai tasarımını biraz gizlemesi beklenen, kalın bir koruyucu örtü ile söz konusu katlanabilir kapaklı tasarımın video materyali var. Her iki katlanabiliri de gösteren bir eskiz temelinde oluşturulmuş bir ilk render görüntüsü bile var.

Oppo Find N2 ve Oppo Find Flip

2022/2023 için katlanabilir Oppo’nun ilk eskiz ve render görüntüsü / © NextPit

6.8 inçlik iç ekrana ek olarak, 50 MP IMX766 ve 8 MP IMX355 görüntü sensörüne sahip dikey olarak düzenlenmiş çift kameraya sahip olduğu söylenen 3.26 inçlik AMOLED dış ekranı görüyoruz. Ancak bu, videoda eskizden veya işlenmiş görüntüden farklı bir konumdadır. Bununla birlikte, kapak ekranı yine de yakın zamanda test edilen Motorola Razr 2022’den biraz daha büyük olacaktır.

Güç kaynağı olarak 44 watt VOOC güç kaynağıyla bile hızlı bir şekilde şarj edilebilen 4.300 mAh pilli MediaTek Dimensity 9000+ bekleniyor. Ses düğmeleri ve entegre parmak izi sensörüne sahip güç ve bekleme düğmesi yan taraftadır.

Ancak Oppo Find N2 daha donanımlı olacak.

Oppo Find N2’nin teknik verileri zaten çevrimiçi olarak paylaşılıyor. Burada örneğin işlemci olarak bir Snapdragon 8+ Gen 1 bekleniyor. Aşağıdaki makalede en sevdiğim form faktörü ile neredeyse 2 hafta içinde beklenen katlanabilir hakkında daha fazla teknik bilgi:

Oppo’nun iki katlanabilir cihazdan en az birini dünya çapında satmak istemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dün Xiaomi Mix Fold 2 testi sırasında Antoine, esas olarak doğrudan kullanılabilirlik eksikliğini ve eksik küresel ROM’u eleştirdi. Görüşlerinizi bize yorumlarda yazın.

genel-27