NextPit varış takviminin beşinci kapısının arkasında, Ecovacs’tan vakum robotu X1 OMNI’yi 1.499,00 Euro değerinde kazanabilirsiniz. Katılım çok basittir – nasıl çalıştığını makalenin sonunda okuyabilirsiniz.

Bu, bugünün büyük NextPit Advent takviminde gizli olan gerçek bir hit değilse: Ecovacs’ın vakum robotu X1 OMNI, gerçek birinci sınıf vakum robotları sınıfına aittir. Cihaz sadece çok iyi görünmekle kalmıyor, bir emiş ve temizleme istasyonuna sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda maksimum 5000 pascal emiş gücüne, 5200 mAh’lik bir bataryaya ve siz yokken evde her şeyin yolunda olup olmadığını görmek için dahili bir kameraya sahip. dır-dir. Bu fonksiyonun kötüye kullanılmaması için şifre koruması ve fonksiyon aktif hale gelir gelmez sesli anons mevcuttur.

NextPit Şenlik Takvimi X1 OMNI Ecovacs

Ecovacs’tan DEEBOT X1 OMNI / © NextPit

X1 OMNI’nin paspas işlevi de ayrıca anılmayı hak ediyor: motor paspasları 180 rpm’de döndürürken, iki paspas zemine 600 gramlık bir kuvvetle bastırıyor. Bu şekilde, Ecovacs X1 OMNI özellikle iyi silme sonuçları elde etmelidir.

X1 OMNI’nin baz istasyonu: Dahili kendi kendini temizleme

Otomatik yerleştirme istasyonlu Ecovacs X1 Omni

Tatlı ve kirli su için dört litrelik tankları ve üç litrelik toz torbasıyla ECOVACS DEEBOT X1 OMNI’nin baz istasyonu çok fazla depolama alanı sunar. Bu, sizin müdahaleniz olmadan özellikle uzun bir otonom çalışma sağlar. / © Ecovacs / NextPit tarafından ekran görüntüsü

İş bittikten sonra, baz istasyonu 21.000 paskalda on saniye içinde robotun içindeki kiri emer. Gri su da dışarı pompalanır, taze su pompalanır ve paspaslar yıkama oluğunda otomatik olarak temizlenir. Sıcak hava üfleyici, bakterileri ve dolayısıyla kokuları önlemek için bezlerin kurumasına yardımcı olur.

Nasıl katılırım?

NextPit varış takvimine katılım çok basittir. Tek yapmanız gereken bu makalenin altına mümkün olduğu kadar özgün bir şekilde bu fiyata neden ihtiyacınız olduğunu belirten bir yorum yazmak. Bunu yapmak için 31 Aralık 2022 23:59’a kadar vaktiniz var. Aksi takdirde NextPit Katılım Koşulları geçerlidir.

Daha fazla ödül kazanmak ister misin? Aralık ayında her gün, NextPit bu yazıda arkasında harika bir ödülün gizlendiği bir kapı açıyor. Burada zaten açık olan tüm kapıları bulacaksınız. Aynısı burada da geçerli: 31 Aralık 2022’ye kadar katılabilir ve kazanabilirsiniz.genel-27