Need for Speed ​​Unbound nihayet çıktı ve diğer birçok oyunda olduğu gibi, oyuncular sınırsız para kazanmanızı sağlayan bir aksaklık bulmayı başardılar. Bu Need for Speed ​​Unbound para hatası kılavuzu inanılmaz derecede basit ve bunu başarmak için oyunda o kadar ileri olmanızı bile gerektirmiyor.

Need for Speed ​​Unbound Money Glitch Kılavuzu:

Not: 4 Aralık 2022 tarihinden itibaren çalışır

1. Adım: Bir Eleme Yarışının Kilidini Açın

NFS Unbound’da oyuncular eleme yarışları olarak bilinen yarışlarda yarışabilirler. Bu etkinlikler, büyük bir nakit ödül ve elemede yer alan aracı kazanabilmeniz için üç ayrı yarışı tamamlamanızı gerektiriyor. Bu aksaklık için yararlanacağımız şey bu eleme yarışları.

Bir eleme yarışının kilidini açmak için tek yapmanız gereken birkaç kez yarışmak. Gündüz veya gece bir yarış yapmak ve hemen ardından garajınıza geri dönmek, sürecin bu bölümünü oldukça kolaylaştırmalıdır.

Eleme yarışının kilidini açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Not: Bu aksaklık herhangi bir eleme yarışında işe yarasa da, bu hatayı daha sonraki elemelerde gerçekleştirirseniz daha fazla ödül kazanırsınız.

2. Adım: Elemeleri Kazanın

Bir sonraki adım, biraz çalışmanızı gerektirir. Ödülü almak için eleme yarışını gerçekten kazanmanız gerekecek. Neyse ki, oyunun zorluğunu Rahat olarak ayarlayabilirsiniz, böylece elemeleri kazanmak çok fazla güçlük çekmez.

Elemeyi kazandıktan sonra oyun bir ara sahne oynayacak ve en önemli adım burada devreye giriyor.

3. Adım: Oyunu Kapatın

Oyun kazancınızı (nakit ödül ve aracınız) gösterdikten sonra, başka bir ara sahne oynayacaktır. Bu, oyunu tamamen kapatmanız gereken zamandır. İster konsolda ister PC’de, oyundan çıkmanız ve ardından çalışmayı durdurması için tamamen kapatmanız gerekir. Bununla işiniz bittiğinde, oyunu yeniden açabilirsiniz. Aksaklık işe yaradıysa, hem nakit ödülü hem de yeni arabayı elinizde görmelisiniz ve aynı zamanda elemeyi oynamaya devam edebilirsiniz.

Ve bu kadar! Geriye kalan tek şey durulamak ve tekrarlamak. Bu glitch ile elemeyi istediğiniz kadar tekrar alabilir, hatta elemeden kazandığınız aracı daha fazla para kazanmak için satabilirsiniz.

Video oyunlarında sonsuz para hataları genellikle oldukça hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır, bu nedenle, biraz para kazanmak istiyorsanız, yeni bir yama düşmeden önce bu niteleyicileri öğütmeye başlasanız iyi olur.

İşte Caspahz’ın tüm aksaklığı biraz oynanışla gösteren videosu:

Teşekkürler, Kaspahz!oyun-6