En iyi Galaxy Watch’ı istiyorsanız, ancak bir nedenden ötürü tüm Kara Cuma/Siber Pazartesi çılgınlığını kaçırdıysanız, üzülmeyin. Best Buy’daki sınırlı bir anlaşma sayesinde, Samsung’un mevcut amiral gemisi akıllı saatinin en üst varyantını güzel bir indirimle kazanma şansı hala var.

Normalde, Galaxy Watch5 Pro Titanium size 449,00 ABD Doları geri verir, ancak Best Buy’ın “Günün Fırsatı” kampanyası normal fiyatından %16 indirim yaparak sadece 379,99 ABD Dolarına düşürür ki bu, bu çaptaki bir akıllı saat için oldukça iyi.

Galaxy Watch5 Pro, titanyum kasası ve safir camıyla gelir; bu, onun yalnızca birinci sınıf ve lüks değil, aynı zamanda oldukça sağlam olduğu anlamına gelir. İşte bizden bir alıntı Galaxy Watch5 Pro incelemesi:

“2022’nin sonlarında bir akıllı saatten bekleyebileceğiniz tüm çan ve ıslıklara sahip ve tam anlamıyla sunan pil ömrü ile her şeyin üstesinden geliyor. Pil ömrünün Wear OS akıllı saatlerde en büyük endişeniz olması durumunda, bu saat aradığınız cevaptır. Bekliyordum. Ve Android’deki tartışmasız en çeşitli ekosistemde bulunuyor: Samsung’unki.”

Daha detaylı bilgiye ihtiyacın olursa gidip tamamını okuyabilirsin ama kısacası Galaxy Watch5 Pro en iyilerinden biri. Özellikle Samsung ekosistemindeyseniz, Android telefonlar için en iyi akıllı saatler. Bu büyük fırsatı kaçırmayın; Bu anlaşma bitmeden önce kararını vermek için birkaç saatin var.

Ayrıca ilginç bulabilirsiniz:telefon-1