Mor ışıkla yıkanan fütüristik bir arka planda duran Cooler Master Orb X iş istasyonu.

Üç yıl ve küresel bir salgının sayılması, birçok insanın sosyal yaşamını zorladı: Cooler Master’ın yeni bir çözümle çözmek yerine daha da kötüleştirmeye karar verdiği bir sorun. çok amaçlı bilgi işlem Orb X adlı bölme kullanıcıların iş arkadaşları, aile ve arkadaşlar gibi dikkat dağıtıcı unsurları daha fazla ortadan kaldırmasına olanak tanır oyuna odaklanmak ya da iş.

İşin ve kişisel eğlencenin geleceğine dair en karamsar tahminler bile, kullanıcıyı içine girdikten sonra hoparlörlere, ekranlara ve konfora sarmak için tasarlanan Orb X’ten o kadar da uzak değil.

Cooler Master Orb X'in yerleşik deri yatar koltuğunun değişen açıları gösteriliyor.

Orb X tamamen kapalı değil, ancak bölmenin deri “ergonomik yatar koltuğuna geçtiğinizde,” Hangi özellikleri tamamen ayarlanabilir bir koltuk başlığı, bel desteği ve bacak destekleri, motorlu bir kubbe daha sonra başınızın üzerine alçalarak dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmeye yardımcı olur (at üzerindeki at gözlüğü gibi değil), aynı zamanda doğrudan gözlerinizin önünde bir ekran konumlandırır.

Cooler Master Orb X, üçlü asılı 27 inç monitörle gösteriliyor.

Cooler Master, Orb X için iki ekran seçeneği sunuyor: tek bir 34 inç monitör veya kullanıcının çevresel görüşünü doldurmaya yardımcı olmak için içe doğru açılı üçlü 27 inç ekran. muhtemelen, ilki, Orb X’i iş için kullanmak isteyenlere yönelikken, ikincisi, mümkün olan en sürükleyici deneyimi arayan oyunculara yöneliktir.

Cooler Master Orb X, masa ve sandalyelerle dolu geniş bir ofis alanında otururken gösterilmiştir.

Orb X, bir çift iki inç tam aralıklı hoparlör, bir çift iki inç tweeter ve beş adet dahili surround ses sistemi dahil olmak üzere saatlerce kesintisiz çalışma veya oyun için ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeye sahiptir. inç subwoofer. o da var entegre bir masa, siz içeride kozalanmışken diğer cihazları şarjlı tutmak için çeşitli USB-A ve USB-C bağlantı noktaları ve LED vurgulu aydınlatma. Eksik olan hemen hemen tek şey, yiyecekleri vücudunuza sokmanın bir yoludur. (ve tekrar dışarı çıkın)kalkmak zorunda kalmadan.

Cooler Master, Orb X’in ne zaman üretime girebileceğini veya ne kadara mal olacağını (bu ekranlara güç sağlamak için gereken PC dahil değil) belirtmemiş olsa da, bölme görünüşe göre “artık bekleme listesi kaydı için uygun” zamanı geldiğinde ön sipariş almak isteyenler için.

Bu aslında bizim ilk kez duyduğumuz bir şey değil. Cooler Master’ın “Uzay Yumurtasıancak kendinizi gerçekten kilitlemeniz gerekiyorsa ve Acer’ınki gibi mevcut çözümlere güvenmek istemiyorsanız Thronos Havaen azından şimdi bunun için adını yazabilirsin.genel-7