Ayushmann Khurrana’nın Doctor G’si 11 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmak üzere yayınlanacak. 14 Ekim’de vizyona giren kampüs komedi-draması, Amazon Prime Video dizisi Afsos’u yönetmesiyle tanınan Anubhuti Kashyap’ın ilk yönetmenlik denemesi oldu. Flama, haberi Pazar akşamı Instagram’da bir gönderiyle paylaştı.

“Doktorların da çare bulamadıkları sorunları var! ‘Doctor G’ 11 Aralık’ta Netflix’te! #DoctorGonNetflix” Netflix Hindistan yayınladı.

Sumit Saxena, Vishal Wagh, Saurabh Bharat ve Kashyap’ın birlikte yazdığı Doktor G, Uday Gupta (Khurrana) adlı ve sonunda üniversitede yer olmadığı için mezuniyet sonrası için jinekolojiye kaydolan tomurcuklanan bir doktorun hikayesini anlatıyor. istenilen uzmanlık Ortopedide uzmanlaşmak isterken, kendisini bir erkek jinekoloğu görmeye alışık olmayan sınıf arkadaşları ve hastaların kaosunun, kafa karışıklığının ve alaylarının ortasında bulur.

Kendisinden hiç bitmeyen bir şüphe döngüsüne saplanmış halde, “erkek dokunuşunu” kaybettiğini öne süren öğretmenine (Delhi Crime’dan Shefali Shah) yaklaşır. Aklındaki bu yeni planla Uday, şefkatli teşhis yöntemlerini keşfetmeye koyulur ve kendi çocuklarına hamile kalmaya çalışan çiftlerle ilgilenir.

Vineet Jain’in yapımcılığını üstlendiği ve Amrita Pandey’in ortak yapımcılığını üstlendiği filmde ayrıca Rakul Preet Singh (Cuttputlli) ve Sheeba Chaddha (Phone Bhoot) rol alıyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Kashyap senaryoyu Bharat ve Saxena ile birlikte yazdı. İkincisi, en çok Karan Johar’ın yönettiği Lust Stories bölümündeki çalışmasıyla tanınır.

Khurrana şu anda 2 Aralık’ta vizyona giren An Action Hero’da rol alıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.
Doktor G

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Daha fazla okuma: doktor g, ayushmann khurrana, doktor g ott, ayushmann khuranna doktor g ott platformu, doktor g ott çıkış tarihi, doktor g tam film, doktor g netflix, shefali shah, rakul preet singh, sheeba chaddha, netflix, netflix hindistan, bollywood

ByBit Kripto Borsası, Piyasa Çöküşü Sonu Görmediği İçin Personelini Yüzde 30 Azaltacak

Günün öne çıkan videosu

Asus ROG Phone 6: Üstün Oyun Telefonu?

genel-8