Elmalar En iyi tablet iPad Pro, fiyat etiketini haklı çıkarmak için mücadele etmeyen ancak bu, satın almayı daha kolay hale getirmeyen birkaç üründen biridir. Neyse ki, 11 inç 2022 iPad Pro şu anda satışta.

MacBook Air ve 13 inç MacBook Pro bilgisayarlara güç sağlayan aynı M2 çip ile donatılmış olan en yeni 11 inç iPad Pro, inanılmaz derecede hızlıdır ve ona attığınız her şeyin üstesinden gelir. Bu, şirketin bir dizüstü bilgisayar gibi çalışmasını sağlayan yeni çoklu görev sistemi Stage Manager’ı çalıştırabilen seçkin birkaç Apple tabletinden biridir.

Ekran, 12,9 inçlik modeli hantal bulanlar için mükemmel boyuttadır ve daha büyük modeli önemli ölçüde daha pahalı hale getiren gösterişli miniLED teknolojisine sahip olmasa da, yine de her şeyin akıcı ve duyarlı görünmesini sağlayan 120 Hz’lik bir ekrandır.

iPad Pro harika bir pil ömrü sunar ve 10 saate kadar dayanması beklenebilir. Ayrıca bu yıl yeni olan şık Apple Pencil Hover özelliği, ekranın kalemin yakınlığını algılamasını ve gerçekleştirmek üzere olduğunuz görevin bir ön izlemesini göstermesini sağlıyor.

Cihaz, Face ID ve Center Stage görüntülü arama özelliğini destekleyen 12 MP ultra geniş ön kameraya sahiptir. Arka sistemde 12MP ana kamera, 10MP ultra geniş birim ve derinlik taraması ve AR için bir Lidar sensörü bulunur.

Kısacası, kompakt bir form faktöründe sınıfının en iyisi ekran ve tasarım, uzun pil ömrü ve bilgisayar düzeyinde performans istiyorsanız, 11 inç iPad Pro harika bir seçenektir. 799 $ ‘a mal olan 128 GB model şu anda 50 $ indirimli ve 749 $’ a satın alınabiliyor.

Bu, üst düzey dizüstü bilgisayarlarla aynı ligde olan ve en yoğun görevleri ter dökmeden gerçekleştirecek bir tablet için oldukça makul bir fiyat.telefon-1