Fortnite’ın her yeni sezonunda, test edilecek heyecan verici yeni silahlar olacağından emin olabilirsiniz, ancak Bölüm 4 Sezon 1’in tanıtımı, şimdiye kadarki en destansı silahlardan birini içeriyor. Yepyeni Shockwave Hammer, her güçlü vuruşta biraz ağır hasar verebilen bir yakın dövüş silahıdır, ancak muhtemelen bunu seçmenizin ana nedeni bu olmayacak. Bu ağır vurucuyu nerede bulacağınızı ve onu neden yanınızda taşımak isteyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Shockwave Hammer’ı nerede bulabilir ve nasıl çalışır?

Shockwave Hammer, sandıklarda, yerde ve ele geçirme noktalarında bulunabilir – her turda değişen yeni hakimiyet tarzı konumlar. Bu, Epic kalitesinde bir öğedir ve bu nedenle biraz nadirdir, ancak daha yoğun ganimet havuzlarına sahip daha büyük İÇN’lerde bulunmaları açıkça daha kolaydır. Bunları, bazı yerlerde göreceğiniz yeni beyaz ve altın rengi sandıklar olan iki ardışık Yeminli Sandıkta bulduk, bu nedenle bunların içinde bulunma olasılıkları daha yüksek olabilir.

Bu devasa çekiç, bir düşmanı 75 hasar için vurabilir ve onları sizden uzağa fırlatabilir, ancak bu, onların üzerine gitmenizi gerektirecektir. Yine de yapabilirseniz, rakipleri fırtınaya veya uçurumlardan aşağı atmak için oldukça yararlı bir araç haline gelir.

Yeniden konumlandırmak üzere kendinizi havaya fırlatmak için Shockwave Hammer’ı kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, kuşkusuz, silahın ana işlevi, fırlatma yeteneği gibi görünüyor. kendin uzak. Alternatif ateş düğmesine dokunarak, kendinizi ileriye doğru itebilirsiniz; bu, bir düşman ekibi arasındaki boşluğu kapatmak veya gerektiğinde daha güvenli bir yere kaçmak için yararlıdır. Düşman mangalarına ciddi olduğunuzu göstermek için inişte bir çarpma saldırısı bile yapabilirsiniz. Bir Şok Dalgası Bombası gibi – şimdi saldırı güçlerine sahip.

Shockwave Hammer’ın dört yükü vardır ve her eylem bunlardan birini kullanır. Bir şarjı geri kazanmak yaklaşık 15 saniye sürdüğünden, kullanımlarınıza dikkat ettiğinizden ve diğer silahları elinizin altında bulundurduğunuzdan emin olun. Bu güçlü ama yavaş yakın dövüş seçeneği, en iyi şekilde hareket etmek veya yapıları parçalamak için bir yardımcı cihaz olarak kullanılır, yani rakip takımlara karşı birincil hasar verme yönteminiz olmayabilir.

Fortnite hakkında daha fazla bilgi için Bölüm 4 Sezon 1’de eklenen her şeye göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1