Nvidia GeForce TITAN 3D kartı, o zamanlar şu anki RTX 4090 gibiydi – en güçlü, en pahalı ve tavizsiz kart. Yanmadıkça ve içlerindeki konektörler erimedikçe. Artık piyasaya çıktıkları zamanki kadar güçlü olmaktan çok uzaklar, ancak yine de kullanılabilir durumdalar. Bu nedenle, “puzzlew” takma adlı büyük bir Amerikan Reddit forumunun kullanıcısı, ihtiyaçları için 2015’ten itibaren bir GTX TITAN X satın almaya karar verdi ve bunu yaptı. Ve satın alma işleminden sonra beklenmedik bir şey keşfettim.Bir Reddit kullanıcısı, Nvidia'nın 2015'in en güçlü grafik kartı olan GTX TITAN X'i satın aldı ve beklenmedik bir şey buldu.

Video kartında dört video çıkışı yerine yalnızca iki tane olduğu ortaya çıktı: HDMI ve DisplayPort için birer tane. PCB numarasının resmi olanla tamamen aynı olduğu göz önüne alındığında, bu nasıl olabilir?

Bir Reddit kullanıcısı, Nvidia'nın 2015'in en güçlü grafik kartı olan GTX TITAN X'i satın aldı ve beklenmedik bir şey buldu.

Bir Reddit kullanıcısı, Nvidia'nın 2015'in en güçlü grafik kartı olan GTX TITAN X'i satın aldı ve beklenmedik bir şey buldu.

Foruma atanan Nvidia yöneticisi, ürünün oldukça resmi olduğunu ancak seri olmadığını doğruladı. Nvidia’nın GTX TITAN X’in böyle bir mühendislik örneğine sahip olduğu ve hatta 699-1G600-0000-500E standardı yerine kendi ürün kodu 699-1G600-0000-501C’ye sahip olduğu ortaya çıktı. Şirketin, gelecek vaat eden 3B haritaların mühendislik örneklerini gözden geçirmeleri için ortaklarına gönderme uygulaması var ve görünüşe göre bu ortaklardan biri bir örnek sattı.genel-22