Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı, daha önce sanıldığı gibi 2023’ün ilk yarısında çıkmayabilir.Tanınmış analist Ming-Chi Kuo’ya göre cihazın yılın ikinci yarısına ertelenme ihtimali bulunuyor. Bu, yazılımla ilgili bazı sorunlarla açıklanmaktadır. Bunun Apple için tamamen yeni bir ürün olduğu göz önüne alındığında, bu tamamen makul bir sebep.

Cihazın üretimi için bileşenlerin toplu teslimatı büyük olasılıkla ancak gelecek yılın ilk yarısında başlayacak. Bununla birlikte, ilk duyuru bu yıl veya Ocak ayında bile yapılabilir. Ancak Haziran ayında WWDC 2023’te tam teşekküllü bir duyuru yapılabilir ve bu tür bir etkinlik için harika bir yer olur.

Ürünün nispeten yakın bir zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, onun hakkında hala çok az şey biliyoruz. Ve kulaklığın konumu ve ana özellikleri hakkında hiçbir şeyin bilinmemesi özellikle önemlidir. Ancak, hatırlayın, son zamanlarda cihazın 2000-3000 dolar arasında bir fiyata mal olacağına dair söylentiler var ve Apple başlangıçta büyük satışlar beklemiyor.genel-22