Fortnite 4. Bölüm burada ve 1. Sezon’da satılan öğelerden, hizmetlerden ve diğer özel özelliklerden yararlanmak için genellikle NPC olarak adlandırılan 15 karakterin tümü ile tanışmak isteyeceksiniz. Kahretsin, benzersiz hikaye diyaloğu bile oldukça havalı. Bölüm 4 Sezon 1’deki 15 Fortnite NPC’sini aktif olarak arıyoruz ve listede oldukça hızlı ilerlediğimiz için bu kılavuzu şimdi yayınlıyor ve sık sık güncelliyoruz. Şimdiye kadar bulduğumuz her NPC, çok yakında hepsini haritalandırma vaadiyle burada.

Bölüm 4 Sezon 1’deki Fortnite NPC konumları

Şu anda yeni Bölüm 4 adasında bulunabilecek 15 Fortnite karakteri var. Bunlar, vampir avcısı Helsie gibi yepyeni karakterlerin yanı sıra yeşil parmaklı Ayçiçeği gibi geri dönen kahramanları içerir. Aşağıda şimdiye kadar bulduğumuz tüm NPC’lerin haritasını çıkardık ve bu sayfayı sık sık yenilemek isteyebilirsiniz, çünkü hepsi yerleşene kadar karşılaştığımız her yeni karakterle güncelleyeceğiz.

Şimdi oynuyor: Fortnite 4. Bölüm 1. Sezon Tam Maç Oynanışı

Bölüm 4’teki Fortnite NPC’leri
 1. Aura – (konum onaylanıyor)
 2. şimdi aranıyor
 3. Frozen Fishstick – Acımasız Tabya’nın batısındaki gölün tepesinde
 4. şimdi aranıyor
 5. Omega Knight – Slappy Shores’ın güneybatısındaki köy
 6. şimdi aranıyor
 7. şimdi aranıyor
 8. şimdi aranıyor
 9. şimdi aranıyor
 10. Helsie – Faulty Splits’in kuzeybatısında
 11. şimdi aranıyor
 12. Snowheart – Breakwater Körfezi’nin doğusu
 13. Ayçiçeği – Çılgınlık Tarlaları
 14. şimdi aranıyor
 15. şimdi aranıyor

Bu harita ve listenin en güncel haline ulaşmak için sayfayı yenilemeyi unutmayın. Bugün kısa bir süre içinde hepsini doldurmuş olacağız. Fortnite hakkında çok daha fazlası için Bölüm 4 Sezon 1’deki yeniliklere göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1