Altın Küre adayı Jonathan Rhys Meyers (Tudorlar) eski UFC hafif ağır sıklet şampiyonu ve aktör Rampage Jackson (A Takımı) İkinci Dünya Savaşı korku filmi için Kan Avı Operasyonu. Yakın zamanda Tayland’ın Bangkok kentinde çekimleri tamamlanan özellik, “yırtıcı buluşuyor Kirli Düzine buluşuyor yeraltı

Oyuncu-yönetmen Louis Mandylor Benim Büyük Şişman Yunan Düğünüm filmler ve Rambo: Son KanBrandon Slagle’ın senaryosundan yönetiyor (Saipan için Savaş).

Kan Avı Operasyonu Üretken okült ve viski uzmanı The Reverend, 1944’te orada konuşlanmış Deniz birimlerinin Japon İmparatorluk Ordusu’nun elinde olduğu söylenen ortadan kaybolmasını araştırmak için uzak bir Güney Pasifik Adasına giden bir ayak takımı asker grubuna eşlik eden Rahip’i takip ediyor. Grup, adanın sakinleriyle konuştuktan sonra, Deniz Piyadelerinin aslında çoğu kişi tarafından Kurtadam olarak bilinen bir grup Likantrop tarafından katledildiğini keşfeder.

Model, oyuncu ve televizyon kişiliği Sonia Couling de başrolde.

Mandylor ile birlikte çalışan yapımcı Daemon Hillin, “Louis Mandylor’la yeniden bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım – çünkü o hikaye anlatma konusunda bir anlayışa ve aksiyonu yönetirken mükemmel bir vizyona sahip” dedi. Malay’da 3 Gün. Hepsi uzaktan kumandayla yapılmış, tamamen animasyonlu yüzlere sahip özel yapım mekanik kurt adamlar kullandıklarını söyleyen Hillin, filmin “çok benzersiz olduğunu, harika bir çizgi roman havası olduğunu” belirtti.

BGG Capital’den yönetici yapımcılar Landon Gorman, ayrıca Benetone Films ve Jackson’dan Rachvin Narula ve Kulthep Narula. Film Bridge International, filmi Ellan Wander ve Jordan Dykstra yönetici yapımcılığı ile temsil edecek.

Mandylor, Jeff Goldberg Management’ta Jeff Goldberg tarafından temsil edilmektedir. Rhys Meyers, Artist International Group’ta David Unger ve Chris Prapha tarafından temsil edilmektedir. Sonia Couling, The Van Johnson Company’de Van Johnson tarafından temsil edilmektedir.sinema-2