Bir sonrakini bilmek ister misin? Disney Dreamlight Vadisi güncellemesi çıkış tarihi ve onunla kim geliyor? Dreamlight Valley güncellemeleri, yaşam simülasyonuna yeni karakterler ve görevler ekliyor ve yeni yüzlerin eklenmesi için çok yer olduğunu zaten biliyoruz. Sosyal medyadaki hayranlar Külkedisi, Belle ve Stitch gibilerini talep ediyor ve yakında belli bir mavi uzaylıyla birlikte Gameloft’un dinlediğini biliyoruz.

Erken erişimde olmasına rağmen Disney oyunu, düzenli içerik güncellemeleri, canlı bir topluluk ve hata bulunduğunda hızlı ve düzenli yamalar ile kendisini 2022’nin en iyi bilgisayar oyunlarından biri olarak sağlamlaştırdı. Şimdiye kadar, oyunun çıkışından bu yana bir büyük içerik güncellemesi yaptık ve bir sonraki güncelleme sadece üç ay içinde bunu ikiye katlayacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz “neredeyse sınırsız bir klasik karakter kaynağı” ile, bu güncellemelerin henüz yavaşladığına dair bir işaret yok.

Dreamlight Valley güncelleme programı

Dreamlight Valley Güncellemesi 2, 6 Aralık’ta geliyor. Resmi adı ‘Uncharted Space’teki Görevler’ olan ve daha yaygın olarak Dreamlight Valley Oyuncak Hikayesi güncellemesi olarak bilinen güncelleme, uzaydan iki Disney karakterinin vadiye inmesiyle sonsuza ve ötesine gitmiyor.

Sırada ne var? Görünüşe göre Noel ve kış tatilleri de güncelleme ile kutlanacak, çünkü vadiye kar gelecek ve bir dizi yeni kozmetik ürün piyasaya sürülecek.

Bu güncellemenin ötesine bakan geliştirici Gameloft, sırada Güzel ve Çirkin’in olabileceğini ima etti. Resmi bir onay yok, ancak tüm işaretler orada ve mevcut güncelleme modeli devam ettirilecekse, bu 17 Ocak civarında gerçekleşmelidir.

Bir sonraki Dreamlight Valley güncellemesinde gelenler hakkında bilmeniz gereken her şey bu, ancak bu, şu anda sizi meşgul edecek çok şey olmadığı anlamına gelmiyor. Şu anda mevcut olan tüm Dreamlight Valley karakterlerine aşina olun ve bir sonraki diyarı açmak için biraz ihtiyacınız olması durumunda Dreamlight Valley Dream Shards hakkındaki kılavuzumuza göz atın. Ayrıca Woody, Buzz ve Stitch’in de yardımınıza ihtiyacı olmadan önce Scar’ın görevlerini açtığınızdan ve bunları tamamladığınızdan emin olun.oyun-2