Kupa, 16 Aralık'ta üçüncü yıllık Call of Duty Endowment Bowl'dan önce uzaya fırlatıldı.

Kupa, 16 Aralık’ta üçüncü yıllık Call of Duty Endowment Bowl’dan önce uzaya fırlatıldı.
Ekran görüntüsü: Call of Duty Bağış

evet hepsini okudun doğru şekilde. bu ABD Uzay Kuvvetleri dır-dir the hüküm süren şampiyon Call of Duty Endowment’ın espor liginden, geçen yılki video oyun turnuvasında bir kupa kazandı. Uzay Kuvvetleri şimdi savunmasını yapıyor unvanını kazanmak ve kupayı uzaya fırlatarak rakipleriyle alay etmek.

Call of Duty Endowment, işsizlere yardım eden kar amacı gütmeyen bir kuruluştur gaziler ayağa kalkıp işlerine geri dönüyor ve bağış her yıl Call of Duty Endowment (CODE) Bowl adlı yıllık bir video oyunu turnuvasına ev sahipliği yapıyor. CODE Bowl, ABD Silahlı Kuvvetlerinin altı şubesinin ve Birleşik Krallık ordusunun üç şubesinin espor turnuvasında yarıştığını görüyor ve yarışmadan elde edilen tüm gelir, CODE’nin gazileri yüksek kaliteli kariyerlere sokma misyonuna gidiyor.

Uzay Kuvvetleri Geçen yıl ikinci yıllık CODE Bowl’u kazandı ve 16 Aralık’ta Kuzey Karolina, Raleigh’de düzenlenen bu yılki turnuva öncesinde, askeri şube kupalarını uzaya fırlattı ve rakiplerini üzerine karalanmış kalıcı bir kalemle “gelip onu almaya” teşvik etti. ödül. gelen bir rapora göre Görev ve AmaçSpace Force, kupayı yoğun G kuvvetlerine ve sıcaklık ve basınçtaki değişikliklere dayanabildiği Dünya atmosferinin dışına fırlatması için Birleşik Krallık’ta özel bir yüklenici tuttu.

KOD Kase III – Uzayda Kupa

“Bu yıl, CODE Bowl Kuzey Karolina, Raleigh’i alacak. heyecan verici bir Warzone 2.0 ile fırtına gibi Dan Goldenberg, “Uzay Kuvvetleri’nden kupayı alıp alamayacağımızı görmek için savaşacağız” dedi. basın bülteni. Goldberg, Call of Duty Endowment’ın yönetici direktörüdür. “Etkinliği izlemesi inanılmaz derecede eğlenceli olacak, ancak kendilerini işsiz veya yetersiz istihdam olarak tanımlayan gazilerin %61’ini anlamlı kariyerlere yerleştirme şeklindeki önemli misyonumuzu asla gözden kaçırmıyoruz.”

Activision tarafından kurulan Call of Duty Endowment, gazileri işlerle ilişkilendirme konusunda kanıtlanmış bir sicili olan kuruluşlara para ödülü veriyor.geçmiş bağış alanlar Salvation Army, Hire Heroes USA, Goodwill ve Operation: Job Ready Placement’ı içerir. CODE, basın bülteninde, 2021’de onları işe yerleştirmek için ortalama 547 dolar harcadıklarını söyledi; bu, özellikle sahada görev yaptıktan sonra mesleki gelişimle mücadele eden herhangi bir gaziyi içerebilir.genel-7