Rocket League’deki 9. Sezon, yeni bir Rocket Pass, Forbidden Temple arenasının ateş ve buz çeşidini ve Frosty Fest ile Neon Nights’ın geri dönüşünü tanıtacak.

Bu sezon Rocket Pass: the Emperor’da Breakout hitbox’a sahip yeni bir araba başrolde. İmparatorun, Roket Geçidi aracılığıyla açılabilen dört çeşidi olacaktır. Bunlar standart Emperor modeli, Emperor II, ateş temalı Emperor II: Scorched ve buz temalı Emperor II: Frozen. Rocket Pass’ın geri kalanında çeşitli ateş ve buz öğeleri bulunur. Ücretsiz ürünler arasında Crispy Turkey Kabı, Öğle Yemeği Kabı Kabı ve Gıdıklanmış Domates Kabı bulunur. Battle pass’ın daha yüksek seviyelerinde oyuncular yeni ateş ve buz temalı hedef patlamaları kazanabilir.

Yasak Tapınak arenasının temel ejderhaları, 9. Sezonun tamamı boyunca harita üzerinde permafrost ve lavları serbest bıraktı. Efekt kozmetik gibi görünüyor. Frosty Fest ve Neon Nights, sezonun ilerleyen zamanlarında daha fazla ayrıntıyla geri dönecek. 8. Sezon için rekabetçi ödüller, 9. Sezon başladıktan hemen sonra oyunculara dağıtılacak.

9. Sezon 7 Aralık’ta 08:00 PT / 11:00 ET’de başlayacak ve 8 Mart’a kadar devam edecek. Roket Ligi web sitesi. Mobil tarafta, Rocket League Sideswipe birinci yılını 6. Sezonun galasıyla kutladı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1