Redmi 11A global varyantı IMDA veritabanında listeleniyor: Beklenen özellikler ve bulunabilirlik

Çinli telefon üreticisi Xiaomi bugün (2 Aralık) yapılması planlanan bir etkinlikte yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon serisi Xiaomi 13’ü diğer bazı yeni ürünlerle birlikte piyasaya sürmeye hazırlanıyordu. Ancak şirket etkinliği ertelemek zorunda kaldı ve ertelenen lansman tarihi hala bilinmiyor. Xiaomi’nin alt markası redmi ayrıca numaralı serisi için yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı bildiriliyor. birden fazla olduğuna dikkat etmek önemlidir. Redmi Not 11 serisi akıllı telefonlar halihazırda mevcuttur Hindistan.

Redmi 11A: Beklenen kullanılabilirlik
Söylentiler, Redmi 11A’nın Çin tarafından zaten onaylandığını gösteriyor TENAA ve Hindistan’ın BIS düzenleyici kurumları, akıllı telefonun Hindistan’da yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. GizmoChina’nın haberine göre cihazın global modeli Singapur’da da görüldü. IMDA 22120RN86G model numaralı veritabanı. Karşılaştırma için, telefonun Hindistan versiyonu 22120RN86I model numarasına sahipken, Çin versiyonu 22120RN86C model numarasına sahip.

Cihazın adı dışında, IMDA listesi akıllı telefonun herhangi bir temel özelliğini açıklamadı. Ancak IMDA onayı, Redmi 11A’nın Hindistan ve Çin dışında küresel pazarlarda piyasaya sürüleceğini gösteriyor. TENAA listesi, yaklaşmakta olan telefonun bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı.

Ayrıca Oku

Redmi K60 serisinin teknik özellikleri lansmandan önce sızdırıldı

Redmi 11A: Beklenen özellikler
TENAA listesi, Redmi 11A’nın HD+ çözünürlüğe (1650 x 720 piksel) sahip 6,7 inç IPS LCD ekrana sahip olabileceğini ortaya koyuyor. Yaklaşan akıllı telefonun 2.0GHz okta çekirdekli bir işlemci ile gelmesi bekleniyor ve şirket bu telefon için 2GB / 4GB / 6GB / 8GB RAM olmak üzere dört farklı RAM seçeneği sunabilir.

Rapora göre Redmi 11A, 32GB, 64GB, 128GB ve 256GB olmak üzere dört ayrı depolama seçeneğiyle de çıkabilir. Ayrıca, akıllı telefon, kullanıcıların tercihlerine göre depolamayı artırmaları için bir microSD kart yuvasına da sahip olacak.

Ayrıca Oku

Redmi Pad incelemesi Bütçe tableti doğru yapıldı

Fotoğrafçılık için Redmi 11A, 50MP çift arka kamera kurulumuna ve özçekimler ve görüntülü aramalar için 50MP ön kameraya sahip olabilir. Cihaz ayrıca 5000 mAh pil birimine sahip olabilir, ancak hızlı şarj desteğiyle ilgili ayrıntılar hala bilinmiyor.

Rapor ayrıca, akıllı telefonun Android 12 veya Android 13 işletim sistemini çalıştırıp çalıştırmayacağından bahsetmedi. Ancak rapor, akıllı telefonun bir IR blaster içermesinin beklendiğini de ekliyor.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9