Oni-Lion Forge Yayın Grubu bugün Hunter Gorinson’u Boom!’un İş Geliştirmeden Sorumlu Yeni Başkan Yardımcısı olarak atadıklarını duyurdu! Stüdyolar.

Gorinson en son Kötü bir fikir, oldukça ilginç başlangıç, küçük bir basılı çizgi roman satırına odaklandı. Bundan önce Valiant’taydı ve her iki şirkette de yenilikçi pazarlama konusunda bir dehaydı ve dedikleri gibi, “eğlence alanındaki en tanınmış içerik oluşturuculardan, mülklerden ve markalardan bazılarıyla ortaklaşa yeni girişimler oluşturmada başarı gösterdi.” Ayrıca son yıllarda Hivemind (The Witcher) ve kendi Allnighter yapım şirketi (Weird Fantasy, Luther Strode) için kredi alarak medya yapımcılığına da daldı. Yani kesinlikle Boom için üst düzey bir kiralama.

“Valiant Entertainment’ta endüstri lideri pazarlama ve iletişim çabalarını ilk kez etkilediğinden beri, bir gün Hunter ile çalışmak benim umudumdu. Bugün çizgi roman alanında çalışan en heyecan verici yöneticilerden biri olduğu için o günün sonunda gelmesinden heyecan duyuyorum.” Sablik yaptığı açıklamada dedi. “Hunter’ın sağlam ve çeşitli uzmanlığı, halihazırda başarılı olan yönetim ekibimize heyecan verici bir katkı sağlıyor. Bu, diğer heyecan verici yeni işe alımlarımız ve promosyonlarımızla birleştiğinde yalnızca BOOM’u hızlandıracak! Studios’un muhteşem ivmesi ve başarısı.”

“Hitte seriler üstüne hit serilerle, BOOM! modern çizgi roman hikaye anlatımı için çıtayı yükseltmeye devam etti ve hem yayıncılık hem de genel olarak popüler kültürde başarı ölçeklerini yeniden tanımladı. Bu güçlü yönler, ikiz temeller üzerine inşa edilmiştir: şirketin son derece yetenekli, çok yönlü yaratıcı kadrosu ve BOOM! yeni zirvelere. Bu dönüm noktasında onlara katılmaktan onur ve heyecan duyuyorum” dedi. dedi Gorinson kendi açıklamasında.

Hunter Gorinson hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz: https://www.comicsbeat.com/hunter-gorinson-joins-boom-as-vp-biz-dev/

Kaynak: Basın Bültenioyun-4