Bose 700, hem kablolu hem de kablosuz bağlantı sunan kulak üstü kulaklıklardır. Böylece, pil ömrü 20 saat gibi etkileyici olsa da (ANC açıkken), pil bittiğinde bunları bir ses kablosuyla pasif olarak kullanabileceksiniz.

Duyulabilir kulaklıklar ayarlanabilir gürültü önleme özelliğine sahiptir, bu nedenle dünyayı tamamen boğmak isteyip istemediğiniz size kalmış olacaktır.

Kulaklıklar şık, hafif, dolgulu ve uzun süre takılabilecek kadar rahattır ve kafa bandı metal bir yapıya sahiptir, bu nedenle kolayca kırılmazlar. Kulaklıklarda, onları kontrol edebileceğiniz üç fiziksel düğme ve dokunmaya duyarlı bir hareket pedi bulunur.

Ayrıca sesleri gerçekten iyi ve mikrofon arka plan sesini almıyor, bu da Bose 700’ü aramalar için harika kılıyor. Telefonunuza ve dizüstü bilgisayarınıza aynı anda bağlanabilirler ve farklı cihazlar arasında geçiş yapmak da kolaydır.

Bu kulaklıklarla ilgili en iyi şeylerden biri, Bose’dan gelmeleri ve böylece en iyi özelliklerin herhangi bir belirli ekosisteme bağlı olmamasıdır; Bu onlara diğerlerine göre bir avantaj sağlar üst kulaklıklar.

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700’ün fiyatı 379 dolardır, ancak şu anda 110 dolarlık tüm zamanların en yüksek indiriminden sonra sadece 269 dolara alabilirsiniz. Anlaşma yaklaşık 7 saat içinde sona eriyor, bu yüzden istek listenizdeyse, şimdi onları almanın tam zamanı.telefon-1