Apple, size yıllarca iyi hizmet edecek büyük bir uygulama kitaplığına sahip aşırı güçlü tabletler satmasıyla tanınır ve çoğu dizüstü bilgisayarı utandıracak bir tablet istiyorsanız, 12,9 inç M2 iPad Pro satışta.

Apple, bilgisayarlar için ilk M serisi yongalarını piyasaya sürdüğünde endüstriyi kasıp kavurdu ve en iyi yanı, bunların yalnızca Mac’ler için ayrılmış olmaması. Bu nedenle, küçük bir form faktöründe dizüstü bilgisayar gücü istiyorsanız, iPad Pro’dan daha fazlasını aramamalısınız.

Hızlı olan ancak mutlak en hızlı olmayan bir listeye ihtiyacınız varsa, 2021 M1 12,9 inç iPad Pro. 120 Hz’lik yüksek yenileme hızına sahip canlı bir ekrana sahiptir, ofis görevlerinin çoğunu sorunsuz bir şekilde yerine getirir, görüntülü aramalar sırasında konuyu çerçevede tutmak için Orta Sahne özelliği ile birlikte gelir ve çok yetenekli kameralara sahiptir. Pil ömrü 10 saattir.

Genellikle 1.099,99 dolara satılan 128 GB WiFi modeli, 300 dolardan 799,99 dolara düşürüldü ve bu oldukça büyük bir indirim.

Satın aldığınız ürünü geleceğe hazır hale getirmek ve en son teknik özelliklere sahip olmak istiyorsanız 2022 12,9 inç iPad Pro daha iyi bir seçimdir. Gücünü M1 çipinden yüzde 15 daha hızlı olan M2 çipten alıyor ve bu, yaratıcı profesyonellerin takdir edeceği bir şey.

Apple, iPad yazılımının daha çok bir dizüstü bilgisayar işletim sistemi gibi çalışmasını sağlamak için gerekli adımları atmaya başladı ve Stage Manager ile yenilenen iPadOS’ten tam olarak yararlanmak istiyorsanız M2 iPad Pro harika bir seçim.

Bunun dışında, yeni iPad Pro, yapmak üzere olduğunuz şeyin önizlemesini görmenize izin vermek için Apple Pencil’ı ekranın üzerine getirmenize de olanak tanır. Bu, bir fare imlecine benzer şekilde çalışır. Kamerası da biraz daha yetenekli.

1.099 ABD dolarına mal olan 128 GB 12,9 inç 2022 iPad Pro şu anda Amazon’da satışta ve 999 ABD dolarına sizin olabilir. Bu şimdiye kadarki en düşük seviye ve anlaşma hızlı bir şekilde tükenecek, bu yüzden hızlı olmanız gerekecek.telefon-1