Aile dostu MMO Sihirbaz101 14 yılı aşkın bir süredir yayında ve bu süre zarfında, sihir sanatını öğrenen ve onu bozmaya çalışacak karanlık güçlere karşı savaşan, sözde sihirbazlardan oluşan devasa bir oyuncu tabanı oluşturdu. Oyunun yaşam döngüsü boyunca, geliştirici KingsIsle Entertainment oyuna sürekli olarak yeni yerler, görevler, hikaye öğeleri ve daha fazlası biçiminde yeni içerik ekliyor.

En ünlü çocuk edebiyatı kitaplarından bazı ipuçları alan Wizard101, oyuncuları Ravenwood Sihir Sanatları Okulu’na gidebilecekleri Spiral diyarına taşıyor. Okulun bir öğrencisi olarak, heyecan verici sıra tabanlı savaşlarda konuşlandırılabilen çeşitli büyülerle karanlık büyücüleri, vahşi hayvanları ve diğer tehlikeli rakipleri nasıl alt edeceğinizi öğreneceksiniz.

Şimdi, Wizard101 dünyası yepyeni bir bölge olan Novus’un gizemli diyarı ile bir kez daha büyümeye hazırlanıyor. Wizard101 oyuncuları, World Synthesizer’ın yok edilmesinin ardından ortaya çıkan bu yeni krallığın önemini anlayacak. Yıkımından sonra, birçok Sarmal dünyasının üzerinde tuhaf kayalar belirdi ve bu tuhaf yeni boyuta bir geçit sağladı.

Ama bu dünya nereden geldi? Ve onu kim yarattı? Bunlar, sizin ve diğer büyücülerin cevaplamak için yola çıkacağınız sorular. Diğer büyü kullanıcıları ile takım kurun ve yeni donanımlar, büyüler ve ganimetler kazandıran çeşitli yepyeni görevlere çıkın.

Novus, sihri ve düşünceyi canlı bir keşif ve merak diyarında birleştiren, görsel olarak büyüleyici ve büyüleyici bir dünyadır. Bu yeni dünyaya, uzaktaki Catmandu krallığının üzerinde yüzen bir parça aracılığıyla erişebilirsiniz. Oraya vardığınızda, rüyaları gerçeğe dönüştüren tuhaf ve harika manzaralar ve tabii ki ustalaşıp kullanabileceğiniz birçok yeni sihir bulacaksınız.

Wizard101’i şimdi indirmek ve oynamak ücretsizdir, öyleyse ne bekliyorsunuz? Büyülü yolculuğunuza bugün başlayın ve Novus’un sırlarını ortaya çıkarın.oyun-2