Birleşik Krallık’ta küçük bir işletmeniz varsa ve yeni bir geniş bant bağlantısına ihtiyacınız varsa, Vodafone’un en yeni tekliflerine göz atmak isteyebilirsiniz. Cep telefonu operatörünün bir duyurusunda belirttiği gibi Blog yazısıBusiness Pro II adlı yeni bir geniş bant hizmeti başlattı.

Business Pro II, tarifeye bağlı olarak 67 Mbps ile 900 Mbps arasında değişen ortalama indirme hızlarıyla birlikte gelir. 67 Mbp planı için ayda 32,50 £ ‘dan başlar ve 900 Mbps katmanı için 53,50 £’ a kadar çıkabilir. Business Pro II müşterileri ayrıca teknik uzmanlardan ücretsiz sınırsız sabit hat ve mobil arama, 4G yedekleme ve Wi-Fi desteği alır.

Business Pro II’yi Vodafone’un diğer kurumsal geniş bant seçeneklerinden ayıran bir şey, Vodafone’un Ultra Hub yönlendiricisi ve Wi-Fi ölü bölgelerini ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz bir cihaz olan Super Wi-Fi 6E Booster ile birlikte gelmesidir.

Hem yönlendirici hem de hızlandırıcı, en son Wi-Fi 6E teknolojisini destekler ve aynı anda 150’den fazla cihaza bağlanmanıza izin verir. Wi-Fi 6E daha yüksek hızlar sunar ve onu destekleyen cihazlar henüz tıkanmamış 6GHz frekansını kullandığından, Vodafone’un Ultra Hub yönlendiricisini ve Super WiFi 6E Booster’ı kullanırken daha az parazitle daha güvenilir bir bağlantıya sahip olmanız gerekir.

Yalnızca bir ila dokuz arasında çalışanı olan yeni ve mevcut küçük işletme müşterileri Vodafone’un Business Pro II geniş bandına kaydolabilir. Şirketiniz uygunsa ve Business Pro II genişbant almak istiyorsanız, Vodafone cep telefonunuzdan 191’i arayın, bir perakende mağazasına gidin veya Vodafone’un resmi web sitesini ziyaret edin.

Siz de yeni bir telefon istiyorsanız, bizimkine göz atmaktan çekinmeyin. en iyi Vodafone telefon fırsatları ve oradan inanılmaz bir indirimle bir tane alın. Veya başka bir taşıyıcıyla seyahat ediyorsanız, ziyaret edebilirsiniz. en iyi Virgin Media telefon fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları ve en iyi EE telefon fırsatları.telefon-1