Capcom, Street Fighter 6’nın ikinci tur kapalı beta sürümünün bu ayın sonlarında PC, PS5, PS4 ve Xbox Series X|S’de yapılacağını duyurdu. 16-19 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak isteyen herkes katılabilir. Capcom’un web sitesine giriş için kaydolunilk kapalı beta için erişim kodlarını satan kişi sayısı nedeniyle şirket bu sefer daha katı bir duruş sergiliyor olsa da.

Oyuncuların başvurmadan önce Capcom ID’lerini ve platform hesaplarını bağlamaları gerekecek ve bu süreç tamamlandıktan sonra isimleri bir çekilişe katılacak. Önceki kapalı betaya katılmış olan herkes, Street Fighter 6’nın bu yeni beta turuna otomatik giriş hakkı kazanacak.

Bir kez daha, çeşitli maçlarda kullanılacak sekiz oynanabilir karakter – Ryu, Ken, Chun-Li, Guile, Juri, Jaime, Luke ve Kimberly – olacak. Basit ve Sıralamalı maçlar tekrar mevcut olacak ve oyuncular Turnuva, Savaş Merkezi, Oyun Merkezi ve Ekstrem Savaş modlarına da girebilecek. Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Byron Taylor, Tian Hong Yuan, The Macho Ring ve Training Room etapları kullanıma açık olacak.

Street Fighter’ın bu son sürümündeki en büyük farklardan biri, tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için daha ulaşılabilir bir kontrol şeması oluşturmaya yönelik bir harekettir. İlk kapalı beta, klasik ve modern kontrol şemalarını içeriyordu ve 2023’te tam oyun geldiğinde, yerel oyun için “dinamik” kontrol şeması, sizin temelinize göre en iyi hücumu sunmak için basitleştirilmiş girdiler ve yapay zeka destekli saldırıların bir karışımını kullanacak. bir aşamada konum.

Street Fighter 6’daki bir diğer önemli özellik, oyuncuların küresel sahnede avatarları olmak için özel karakterler yaratabilecekleri Dünya Turu merkezi olacak. En son kapalı betaya giremezseniz, iyi haber şu ki, aptal battle royale’e Ryu, Cammy ve Akuma kozmetik ürünleri ekleyen yeni Fall Guys DLC’de en sevdiğiniz dünya savaşçılarından biri olarak teknik olarak oynayabilirsiniz. oyun şovu.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1